BlogPlay.euPlay zamyka serwis społecznościowy

01.14.2010 18:05:25 · Opublikowano w blog, ciekawostki, inne, komunikat, PLAY news
W dniu dzisiejszym Play przesłał do wszystkich użytkowników swojej platformy blogowej następującą informację:
Drodzy Blogerzy, Dziękujemy Wam za blisko 3 lata wspólnego tworzenia społeczności bloggerów Play. W tym czasie na naszej stronie pojawiło się wiele ciekawych wpisów, za które Wam dziękujemy. Z przykrością informujemy, że w związku ze zmianą Regulaminu Blogów Serwisu Internetowego P4 (Regulamin),z dniem 31 stycznia 2010 roku nastąpi zamknięcie serwisu, a tym samym i wszystkich prowadzonych na nim blogów. Do tego czasu serwis i prowadzone w jego ramach blogi będą w pełni dostępne, a ich twórcy i użytkownicy będą mieli możliwość swobodnego zachowania ważnych dla nich materiałów. Po 31 stycznia 2010 r. wszystkie blogi oraz zamieszczone w ich ramach treści zostaną bezpowrotnie usunięte. Jednocześnie chcemy poinformować, że istnieje możliwość przeniesienia swoich blogów na jedną z dużych platform blogowych. W przypadku zgłoszenia zainteresowania przez odpowiednią ilość osób, postaramy się zapewnić takie rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych. Aby zgłosić chęć przeniesienia swojego bloga, prosimy o kliknięcie w dostępny poniżej link: Tak, jestem zainteresowany przeniesieniem mojego bloga na inną platformę. Ankieta będzie dostępna do dnia 2010-01-21. Pozdrawiamy, Play
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Play zamyka serwis społecznościowy”

  1. hmm… i dobrze… jest mnóstwo innych serwisów które działają dużo lepiej, a przynajmniej będzie mniejszy problem z zapewnieniem supportu dla oprogramowania/platformy

  2. To było do przewidzenia. Nie mam i nie miałem bloga, ale uwazam ze operator telekomunikacyjny nie moze oferowac wszystkiego. Podejmują się tego tylko najwieksi (spójzcie na http://www.orange.co.uk, to jest już cały portal w którym telekomunikacja jest tylko jedną, choć najważniejszą częścią). Moim zdaniem lepszy będzie Play skoncentrowany na działalności telekomunikacyjnej, a co do usług dla klientów praktyczniejsza byłaby karta bezstykowa (debetowa a najlepiej również kredytowa) naklejana na telefon.

    Co do blogów to ich przeniesienie powinno być mozliwie najprostrze, musi byc zaoferowana mozliwość wyboru danych które chcemy zachować lub przenieść na inny blog. Dane mozna byłoby przenieść na inny blog lub otrzymać w formie edytowalnej.

  3. Czy przez to będzie lepiej chodzić strona Play?

  4. Nie dziwie się-to nie generuje kasy, tylko koszty- wraz z rosnąca ilością użytkowników i publikacji. Smsowe konkursy itp są mniej wymagające i przynoszą niezłe pieniądze. Z blogów nie maja nic, poza tym , ze muszą do nich dokładać. No cóż, biznes to biznes.

  5. W Play nic nie jest pewne z dniem 01.02.2010 zakończy się wysyłanie smsów bo je zablokują – parodia jakaś nie sieć….

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.