BlogPlay.eu7 komentarze dla wpisu “Wywiad z Bartkiem Dobrzyńskim”

 1. Jezus Chrystus napisał:

  Wybaczam ci synu marnotrawny.

 2. panie ddluk pomoze mi pan.nie wiem czemu nie moge wystawic komentarza na blogu m.gruszki. wyskakuje mi napis nie poprawny kod,,a wpisuje ten kod z ramki.poprawnie.czemu tak jest??

 3. Tez zauważyłem problem z tymi kodami z obrazków 😉

 4. Co stało się z serwisem społecznościowym na playmobile.pl? Kiedyś można było dostać się do niego ze strony głównej. Co się z nim stało?

 5. moze wpisujecie obrazliwe komentarze zamiast pochwalnych 😉 😉

 6. Hmm, szkoda że nie nazywamy rzeczy po imieniu czyli Play przenosi więcej numerów bo klient w procesie jednowizytowym już nie może się wycofać z już podpisanej umowy 🙂

  CMOMU

 7. uzytkownik_play napisał:

  nie wiem jak wygląda przenoszenie numeru z operatora do operatora ale w moim przypadku gdy chciałem przejść z mixa na abonament wykonałem następujące kroki:

  1- poczekałem na koniec umowy.
  2 – rozwiązałem umowę.
  3 – przeszedłem na play fresh.
  4 – przyszedłem z kartą do salonu , mówię że chcę przejść na abonament z fresha , za kilka minut zostałem poinformowany że
  nie nie można zrobić takiej operacji ponieważ jest ona zablokowana w systemie , Pani obsługująca mnie próbowała jakoś problem rozwiązać dzwoniąc do innych ludzi z play i niczego się nie dowiedziała.

  Jak dla mnie przenoszenie numeru w play to jest totalna porażka , jest to wręcz żenujące.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.