BlogPlay.euTP obniża opłatę za połączenia do Play

12.30.2009 23:48:05 · Opublikowano w cenniki, inne, PLAY news
Od dnia pierwszego stycznia cena minuty połączenia z Telekomunikacji Polskiej do sieci czwartego operatora zostanie obniżona z 0,72 zł do 0,61 zł. Zmiany dotyczą następujących cenników:
 • cennika usług telekomunikacyjnych tp
 • cennika usługi linia cyfrowa ISDN tp
 • cennika usługi Octopus ISDN tp dla profili rozliczanych jednostką taryfikacyjną
Źródło: Telepolis.pl
Źródło:

8 komentarze dla wpisu “TP obniża opłatę za połączenia do Play”

 1. może i nie na temat ale związane z siecią play i ze mną,może to tylko mój problem-niewiem a dotyczy nie dostarczania lub braku faktór za usługi w play,prosze,błagam a play twierdzi ze to telekomunikacja polska je winna,dziwne z plusa i ery dochodza,każą zebym sobie założył pierdoły,że przez internet,że e-faktóra itd,ja chce tylko odnich ten papier,cóż to moje odczucie ale dla mnie to ciche oszczędności w pley bo ile można prosić-rok?,dwa? mam rade-podziękować za współpracę.

 2. Po pierwsze: “faktur” a nie “faktór”.
  Po drugie: nie Telekomunikacja Polska tylko Poczta Polska chyba?

  Jak piszesz komentarz, poświęć mu trochę czasu, bo pisząc w ten sposób pokazujesz innym czytelnikom bloga, gdzie ich masz.

 3. Czy też macie problemy z zalogowaniem do play24?
  Od dwóch nie mogę się zalogować.

 4. dwóch dni 😉

 5. bbk66
  problem z fakturami ma masa ludzi…ja nie dostaje wcale od nich tego dokumentu od dawna… nie wiem dlaczego w play to jest problem,ale potwierdzam on jest i ma sie dobrze…szczerze to on nie jest mi potrzebny bo place przez internet i sam patrze ile mam do zaplaty za posrednictwem tel.jednak domyslam sie ze nie wszyscy tak robia i chca dostawac papier,jednak play ma to gdzies… niestety

 6. Skoro Ci nie jest potrzebna to zrezygnuj z faktury papierowej.

 7. Pierwszy komentarz w 2010 ! ;d ha !

 8. Miałem podobnie.
  Prosiłem, dzwoniłem itp i nic z tego nie przychodziło.
  Faktury dostawałem zawsze z dużym opóźnieniem.
  Znalazłem sposób: zadzwoniłem do play z oświadczeniem (i również wysłałem mailem), że będę płacił za faktury dzień po ich dostarczeniu do mnie.
  Kilka razy zapłaciłem po terminie po czym pani z play zadzwoniła do mnie i poinformowała, że będą naliczane odsetki jak nie będę płacił w terminie, ja na to że jak faktury będą w terminie to ja będę płacił w terminie i tak się z nią dogadałem, że teraz faktury przychodzą zawsze tydzień wcześniej (tydzień przed terminem płatności) i dodatkowo na kopercie mam wydrukowany symbol z cyfrą 1 (pewnie jakieś oznaczenie Play żeby zostało wysłane w pierwszej kolejności) 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.