BlogPlay.euPlay Online w ponad 600 polskich miastach

12.11.2009 12:09:14 · Opublikowano w ciekawostki, PLAY news, Play Online, zasięg
PLAY z powodzeniem realizuje plan, zaprezentowany w czerwcu 2008, wybudowania zasięgu mobilnego Internetu w 1000 polskich miast w ciągu 3 lat. Od 10.12. zasięg Play Online objął kolejne 7miast. Są to: Chorzele, Jedlina-Letnisko, Sędziszów Małopolski, Skwierzyna, Strzyżów, Suchy Las, Węgierska Górka. Tym samym usługa PLAY ONLINE dostępna jest już w 603 miastach i miejscowościach. Najszybciej rozbudowujący swoją infrastrukturę PLAY obejmuje zasięgiem 3G już ponad 60% populacji kraju. Szybkie tempo inwestycji w sieć zasięgową przekłada się na największą na rynku dynamikę pozyskiwania nowych klientów mobilnego Internetu PLAY Online. Pełna lista wszystkich miast i miejscowości objętych zasięgiem Play Online w załączeniu. Na internetowej stronie operatora jest możliwość sprawdzenia, które miasto obejmuje zasięg Play Online oraz, gdzie znajduje się najbliższy punkt sprzedaży PLAY z ofertą internetową - http://internet.playmobile.pl/maps/?&showPlay=1&showPlayOnline=1&showShops=0 Lista miasta objętych zasięgiem Play Online:  Miasta Play Online
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “Play Online w ponad 600 polskich miastach”

 1. ktory Suchy Las bo jest kilka. mogli by podac np wojewodztwo. mnie interesuje ten kolo Poznania 🙂

 2. Chorzele Mazowieckie
  Jedlina-Letnisko Mazowieckie
  Sędziszów Małopolski Podkarpackie
  Suchy Las Wielkopolskie
  Węgierska Górka Śląskie

 3. ta.. i tak ciągle rozłącza a bedzie jeszcze bardziej 😉

 4. khem khem napisał:

  A kiedy stacjonarka od Play ? Cos juz wiadomo ??? o ile dobrze pamietam to minuta do play i na domowe ma kosztowac 17 albo 19 groszy do reszty 29 ,abonamenty od bodajrze 10 zl, do tego umowa z komorka lub bez, moziwosc tanszego play online razem ze stacjonarka, w wyzszych abonamentach gratisowe minuty do play i na domowe i wybrane numery za 10 od numeru ale zapamietalem tylko tyle 🙂 to sa dane z ankiety ktora przeprowadzali ostatnio ze mna wlasnie na temat telefoni stacjonarnej Play ale to co bylo w tej ankiecie moze sie zmienic.
  W kazdym razie nie bylo mowy o terminie wprowadzenia takze jak by ktos sie orjetowal to bym byl wdzieczny za jakies info 🙂

 5. Kolejni się do koryta podłączą…

 6. Jest literówka w nazwie: Jedlnia-Letnisko, a nie Jedlina.

  @khem khem: Ja bym polecił Ci większą dbałość o ortografię. Na początek polecam przeglądarkę ze sprawdzaniem pisowni, żeby pokazywała Ci jakie błędy popełniasz jak piszesz coś w komentarzach/internecie. Pewnie używasz IE – polecam Operę 10, ew. od biedy 😉 Firefoksa.

 7. Internet chodzi bardzo dobrze …tylko nie wiem czy 4G jest w Chorzelach

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.