BlogPlay.euPrzeniesienie numeru bez potrzeby wizyty w salonie

12.08.2009 11:34:53 · Opublikowano w ciekawostki, inne, mnp, Play Biznes, Play Fresh, PLAY news
Marcin Gruszka na swoim blogu informuje o uruchomienie jeszcze w tym tygodniu możliwości przeniesienia numeru z innej sieci do czwartego operatora bez potrzeba wychodzenia z domu. Cały proces zapewne odbywać się będzie poprzez specjalnie przygotowaną witrynę internetową. Więcej informacji wkrótce.
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Przeniesienie numeru bez potrzeby wizyty w salonie”

  1. na bank beda problemy z ta opcja 🙂

  2. WhiteSmurff napisał:

    Miał ktoś ostatnim czasy problemy z smsami w PLAYu? ew znikającymi smsami? bo ja przed chwilą dostałem smsa którą druga osoba w playu wysłała w sobotę koło 19…. oczywiście oba telefony miały zasięg i wysyłały i odbierały smsy od innych sieci bez problemu….

  3. @WhiteSmurff – ja mam tak bardzo często, zaczęło się w wakacje, mniej więcej lipiec, czasem nie dochodzą smsy, czasem mmsy, czasem dopiero dochodzą po kilku dniach. Ale nie zawsze są takie problemy. W ciągu ostatniego miesiąca tylko przez kilka dni coś takiego było. Ale sporo tego. Jesli nie dochodzą – nie zgłaszaj reklamacji. To nic nie da ;D szkoda czasu i życia, najlepiej przeczekać

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.