BlogPlay.eu

Spam od Play?

12.05.2009 14:11:50 · Opublikowano w awaria, ciekawostki, inne, PLAY news, problem
W dniu wczorajszym oraz dzisiejszym większość użytkowników posiadających włączoną pocztę głosową oraz posiadających usługę przesyłania nagrań na e-mail została zasypana mailami zawierającymi nagrania z przed kilku lub kilkunastu dni. W celu zobrazowania dołączam obrazek przesłany przez BXL'a. spam_play
Źródło:

17 komentarze dla wpisu “Spam od Play?”

 1. Tak, najlepiej cenzurować swój adres e-mail w poczcie, a zostawić go widocznym w oknie przeglądarki 🙂

 2. A akurat dzisiaj o tym marudziłem na telepolis 😉
  Widocznie wreszcie naprawili tę usługę 😮

 3. proponuję zapoznać się z definicją spamu…

 4. Mam problem. W listopadzie aktywowałem pakiet do wybranego numeru w Play. Na początku grudnia włączyłem pakiet 100 minut do Play. Gdy dzwonie do wybranego numeru, pobiera mi z pakietu złotówek zamiast z pakietu 100 minut. Co poradzicie?

 5. TrustHappy napisał:

  przeczytaj regulamin promocji, pozdr 😉

 6. Raczej nic. Prawdopodobnie nie dezaktywowałeś wybranego nr z którym rozmawiałeś za darmo. Jeśli w tym miesiącu zasilisz za 30 zł, to będziesz miał darmowe rozmowy z tym nr, a jeśli nie będzie ciągnąć z pakietu złotówek. Dezaktywacja następuje z końcem miesiąca kalendarzowego.

 7. No to jak napisałeś, że “Dezaktywacja następuje z końcem miesiąca kalendarzowego.” to się załamałem. Ech, wszędzie haczyki :/.

 8. Też miałem te maile, ponad 50… 🙂

 9. Ja dostalem 10 kopii swoich dawnych wiadomosci z poczty. Masakra

 10. wiecej raportów sobie ustawcie..
  pewnie jak bedzie usług raportu na mail wysylanych smsów – to też sobie to właczycie ?

  rozbraja mnie ten temat.. SPAM od playa.. tj u góry.. SPAM to jest wysyłka jednej treści do wszystkich – a nie mail na każda czynnosc..

  zróbmy z tego wielkie halo :/

 11. Hej,

  Mam pytanie – może banalne. Czy w PF aktywując pakiet internetowy pójdzie mi net bez włączonego 3G? Chodzi mi o to, że wolałbym w iphonie używać neta z playa po EDGE niż 3G dlatego, że bateria dłużej trzyma. Jest taka mozliwosc?

 12. @Adrian
  obsługa klienta twierdzi, że pakiet Play Online w telefonie działa tylko na 3G. W praktyce okazuje się, że można śmiało korzystać z pakietu na 2G o ile jesteśmy na zasięgu Playowym. Osobiście używam pakietu na swoim G1 i kiedy mam włączoną sieć 2G dane ściągane są z pakietu.
  Poza tym korzystałem z pakietu na Nokii 5530XM i również nic mi nie doliczyli dodatkowo do abonamentu.

  i znowu obsługa klienta vs klient 0:1

 13. Czarownic –
  w regulaminie ‘Play Online’ /czyli usluga na osobnej karcie sim/ jest zapis ze dziala tylko na 3G,
  w regulaminie ‘Play Online w telefonie’ /czyli pakiet netowy na simkach glosowych/ jest zapis tylko o koniecznosci bycia w zasiegu wlasnym Play-a /bez rozrozniania jego na 2G i 3G/

 14. Czarownic napisał:

  @sylwek2k
  Wiem o tym 🙂 Problem jest taki, że na *500 niestety tego nie wiedzą, a szkoda.
  Swoja drogą skoro SIMy telefoniczne działają na 2G/3G to Play Online też można by zrobić w ten sam sposób. Zawsze byłaby to dodatkowa opcja dla abonentów internetowych.

 15. Czarownic: ale wtedy /czyli po puszczeniu play online na oba zakresy/ skonczylo by sie to podniesieniem ceny uslugi /bo nadajniki zajely by sie obsluga ruchu internetowego, zamiast obslugi ruchu glosowego/

 16. nawet ponarzekać nie da człowiekowi 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.