BlogPlay.euKonkurs Andrzejkowa Noc

11.23.2009 19:43:40 · Opublikowano w ciekawostki, inne, konkurs, PLAY news
Jak mówi stare, polskie przysłowie “Na świętego Andrzeja błyska pannom nadzieja” na 20 000 zł lub "seksownego" Fiata Pandę. Podczas, gdy św. Andrzej miał pomóc dziewczętom w odkryciu przyszłości, chłopcy spotykali się na podobne wróżby w wigilię św. Katarzyny, czyli 24 listopada. “W święto Katarzyny są pod poduszką dziewczyny”: drobne w kwocie 3 000 zł, Play Station 3, Nokia 5800 Xpress Music lub płyty DVD. Obecnie oba obrzędy są połączone i obchodzone równocześnie jako tradycyjne Andrzejki. Po wysłaniu SMSa, dostajesz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia do Konkursu z instrukcją jak grać oraz pierwsze pytanie. Pytania dotyczą wiedzy ogólnej, tematyki wróżb oraz magii i czarów. Konkurs trwa od 23 do 30 listopada 2009 Aktywacja i dezaktywacja Aby zapisać się do Konkursu, należy wysłać SMS-a o treści TAK pod numer 9024. Aby wypisać się z akcji, należy wysłać SMS-a o treści USUN pod numer 9024. Źródło: Blogplay.pl P.S. Przepraszam za brak newsów ale w weekend troszkę podróżowałem :)
Źródło:

10 komentarze dla wpisu “Konkurs Andrzejkowa Noc”

 1. Tiaa, wyślij smsa a w zamian dostaniesz tuzin kolejnych płatnych…

 2. i wygrasz co ?
  SMSa o treści ” Brak środków na koncie”

 3. Post łamie prawo. Musi znaleźć się w nim informacja o cenie wyłania sms-a.

 4. ddluk – tworzysz jakąś kopię bezpieczeństwa dla pseudoblogu Gruszki? A może mirror? Co powiesz na przejście pod domenę copyplaynewsgruszkawrite.eu ?

 5. u Gruszki Cena jest. Dlukowi wyleciała

 6. A to sorry. Jednak jest wklad własny, a nie proste kopiuj-wklej. 😉

 7. Ten blog w ogóle ostatnio jest nieporozumieniem. Praktycznie wszystkie informacje wcześniej pojawiają się na innych stronach lub oficjalnym blogu. W dodatku te ciągłe błędy w pisowni. Niech ddluk sobie odpuści albo zmieni podejście i trochę bardziej się zaangażuje, bo w przeciwnym wypadku ten blog w ogóle nie ma sensu….

 8. No coz jezeli tak to odbierasz lucas to nie musisz tutaj wcale wchodzic i czytac. Niestety jak kazdy inny czlowiek mam duzo rzeczy na glowie, tym bardziej teraz przebywajac w Wielkiej Brytanii. Sa lepsze dni ale sa i gorsze. Bledy kazdy popelnia, wiec jak widzisz, ze jakis gdzies sie pojawil to daj znac w komentarzu, na pewno zostanie poprawiony.

 9. bo(o)t_manager napisał:

  Nie wiedziałem że popierasz takie “konkursy” na Twoim blogu. Kiedyś w Newsweeku, albo Polityce, czy innym periodyku było o gościach którzy golą w takich konkursach frajerów, aż huczy. (jest paręnaście osób w Polsce żyjących z tego). Pic polega na tym że potrafią jednego dnia założyć bazę z pytaniami, a potem to już z górki, wystarczy mieć dużo kasy i nagrody są ich. Po tym artykule skutecznie się wyleczyłem z takich konkursów. Czego i czytelnikom tego bloga życzę.

 10. zawsze swoi beda wygrywać 😉

  chyba że sie bedzie maniakiem jak ten co w konkursie ery wygral 8 meroli.. wysylając smsy na łacnz akwote kilkudziesieciu tysiecy złoty :]

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.