BlogPlay.eu8 komentarze dla wpisu “4 nowe miasta w Play Online”

 1. a kiedy napiszecie o nowej puli numerycznej? czy jak zwykle cicho sza i blogplay.eu nic nie wie?

 2. Pisalismy o tym chyba z miesiac temu, wystarczy poszukac.

 3. A ta Szklarska Poręba to się przypadkiem wcześniej nie pojawiała w komunikatach? Bo coś mi się kojarzy, ale szukać nie mam za grosz ochoty… 🙂

 4. ani w pazdzierniku ani we wrzesniu nie widze takowej informacji, poza tym od dzisiaj OFICJALNIE jest dostepna pula zaczynajaca sie od 883, o czym jak zwykle blog nic nie wie.

 5. Pomyliłem się, pisaliśmy o tym na początku listopada: http://www.blogplay.eu/2009/11/03/nowa-pula-numerow-w-play/

  A numeracja 883 rzeczywiście od dzisiaj jest dostępna o czym zaraz napiszę. Niestety nie siedzę non stop przez komputerem by dodawać wszystko sekundę po tym jak się dowiem.

 6. abonent szczęśliwy napisał:

  A co ze starymi miastami np .Myszków Internet z PLAY ONLINE Pobieranie MINT 8 RC czas pobierania ze strony 15 godz.23min.szybkości 15,1KB/s zapas limitu 600MB

 7. Czy ktos wie ile miast jest w zasiegu Play-a i czy duzo zostało mu aby dogonic inne sieci ? jak to wyglada procentowo ?

 8. Grybów oczywiście nie został uwzględniony- a działa od 31.10. Gorlice także.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.