BlogPlay.eu

Sterowniki Play Online na Mac OS Snow Leopard od przyszłego tygodnia

11.16.2009 21:46:06 · Opublikowano w ciekawostki, Huawei, inne, PLAY news, Play Online
Modemy Huawei sprzedawane przez Play wspierają obecnie MAC OS Leopard (10.5), ale niestety nie pracują prawidłowo z MAC OS Snow Leopard (10.6) co jest (niestety) opisane w specyfikacjach modemu na pudełku. Według informacji portalu MobileArena.pl odpowiednie sterowniki pojawią się do końca przyszłego tygodnia.
Źródło:

9 komentarze dla wpisu “Sterowniki Play Online na Mac OS Snow Leopard od przyszłego tygodnia”

 1. Snow Leopard jak już 😉

 2. Snow Leopard nie Leopard Snow 🙂
  Mi się nie chce jakoś robić upgrade’u, nie przekonują mnie te nowe funkcje w 10.6 :/

 3. Tak to jest jak się pisze w pośpiechu 🙂

  @Robert

  Ja zrobiłem upgrade w dniu premiery, system momentalnie przyśpieszył, zwolniło się też 6 GB miejsca na dysku 🙂 Od czasu instalacji zero problemów, naprawdę polecam.

 4. Ddluk, jak się dostaje od Aliora Mac Booki to się aktualizuje 😀
  Gorzej jak ktoś ma Leosia na zwykłym PC ;]

 5. Jakie Mac Booki, dostałem tylko jednego i mi dzielnie służy. No na zwykłym PC to trochę kicha z aktualizacją bo zazwyczaj wtedy system przestaje działać 🙂

 6. I w takich chwilach ciesze sie ze korzystam z linuksa. Modem wpinam w usb, ubuntu pyta jaki kraj i jaki operator i juz mam internet:)

 7. ddluk mówię właśnie o tym jednym 😉 Ja się w aktualizacje na PC nie bawie bo się już raz naciąłem 😛

 8. gówno prawda. mimo, że architektura snow leo została zmieniona względem leo, model sterowników jest taki sam. ba. czasami nawet wystarczy nie instalować sterowników.

 9. a poza tym aktualizacja systemu na 64-bitowy snow leo (który DE FACTO przyspiesza) dostepna jest tylko na mac pro, macbook pro i imac 🙂 i tylko modele wydane od konca 2008.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.