BlogPlay.eu7 komentarze dla wpisu “Relacja video ze świątecznej konferencji Play”

 1. Witam – znowu nie mogłem nic napisać na orginalnym blogu play – i nie mam jak to wysłać panu Gruszce i Play – więc mam prośbę – prześlijcie tą wiadomość ode mnie Playowi i Gruszce – i poproście by jakoś odniósł se do Ciebie i napiszcie co odpowiedział.
  Pozdrawiam. A oto treść która nie przeszła u Nich:
  “No panie Marcinie nie popisaliście się…
  A odpowiedź plusa bedzie jutro..
  Ma podobno być takźe w abo i mixplus 29gr/min do różnych polskich sieci..
  Pytanie czy pójdą Waszym śladem i spiepszą w mixplusie i nie będzie żadnych zniżek / pakietów na do własnej sieci i stacjonarne (5gr/min) i wybrany numer miałby nie być to mixplus popełnił by samobójstwo (tak jak Wyście toze swoją mixturą zrobili – 29gr/min do wszystkich ale nie ma ani wybranego numeru ani tanich pakietów do sieci i na stacjonarne (!!!) w tym momencie MIXTURA dla mnie nie istnieje (!!!)
  Pytanie czy mixplus też będzie chciał sobie samobuja szczelić tak jak to Wy zrobiliście czy może bedą mieli jakąś porządną ofertę.
  Ogólnie panie Gruszka – dużo szumu zrobiliście a oferty daliście bardzo przeciętnie.
  Pytanie co zrobi plus??
  Zrobi dobrą oferę i zyska klientów czy spieprzą do końca mixplusa..??
  A puki co jedyną kontynuacjhą mixplusa3 w polepszonej wersji jest play fresh *(pod warunkiem że wybrany numer pozostanie na stałe – jestem nawet za tym by to nie była usługa gratis za doładowanie lecz 10zł ale za to usługa koniecznie niezależnie MUSI być ważna nie do końca miesiąca kalendarzowego lecz 30dni np) no i koniecznie wybrany nr to nielimitowane rozmowy i wideo rozmowy, smsy (a może dalibyście mmsy..??) z wybranym numerem play…??
  Pomyślcie nad tym.
  Puki co wg mnie MIXTURA bez pakietów do sieci i na stacjonarne po 5gr/min i brak wybranego numeru dyskwalifikuje tą ofertę ostatecznie.
  w mixplus3 te dwie oferty (tanie rozmowy i wybrany numer) ładnie razem wyglądają (w 4ce zepsuli i odtąd mixplus dla mnie nie istnieje).
  Za parę miesięcy (a dokładnie jak 200zł wydam) to będę szukał ofert konkurencji – także Play i panie Gruszka starajcie sie – – sporo jest osób takich jak ja którzy własnie czegoś takiego oczekuje od oferty (no i dobrego netu – dobrego naliczania co 1bajta lub w najgorszym razie co 1kilo (ale 100kilo to już gruba przesada) dlatego tym i mixplus (plus) i nawet play fresh macie minusa (sposób naliczania pakietów internetowych – tragedia!!!)
  Poprawcie się. I zamiast klnąć i bić Mikołaja poprawcie porządnie swoje oferty by były naprawdę ciekawe.
  Takim “wiele hałasu o nic” (bo takie nic żeście pokazali na tej konferencji) to tylko się kompromitujecie…
  Żal.pl

  Nie jestem żadnym odchodzi4 czy coś takiego i nie narzekam by narzekać tylko zalerzy mi byście realnie poprawili swoje oferty…
  Macie potencjał – nie niszczcie swojej szansy bo wg mnie jak jeszcze niedługo dacie numeracje stacjonarną do swojej oferty to ten czas będzie należał do Was – i teraz będziecie mogli zyskać najwięcej klientów – tylko…
  Nie spieprzcie tego dając fuszerkę a nie oferty…
  A obecnie to to co było to wg mnie właśnie ta mixtura i abonamenty to tak troszkę fuszerką zajechało… :((”

  Z niecierpliwością będę czekał na odpowiedź od Nich.

 2. Chłopie, weź się w garść. Poproś mamę, żeby sprawdziła błędy i wyślij jeszcze raz.

 3. do peha: szkole i studia skończyłem juz dawno temu. a to ze błędy spore? jak sie czyta WAS to faktycznie i sie czlowiek uwstecznia i takze błędy robi.. cóż. takie czasy panie peha..

 4. ursus2400 napisał:

  Cóż szkoła i studia o niczym nie świadczą. Wiem bo studiowałem i widziałem różne rzeczy. A wszystkich też zadowolić się nie da. Jak by zrobili rozmowy do wszystkich za darmo to też komuś byłoby coś niepasowało. To telefon za drogi, to za drogie pakiety albo ich w ogóle nie ma. Nie podoba się mix to darmowy numer jest w PLAY fresh. Były abo z “do czech mam za darmo” to też nie pasowało.
  Za wszystkie błędy ortograficzne i interpunkcyjne serdecznie przepraszam.

 5. CDO coś Ty brał?, może odpocznij trochę, coooo?

 6. Dzisiaj rusza blog pracowników P4 Sp. z o.o.

  http://www.pracownicyplaymobile.blog.pl

 7. ale biedą zajeżdża wstyd to pokazywać komuś konferencja u żebraków.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.