BlogPlay.eu8 komentarze dla wpisu “Jutro konferencja :)”

 1. hmm… a może jakieś przecieki na ten temat? 🙂

 2. na blogu Gruszki mozna podpowiadać pytania do jutrzejszej konferencji 😉

 3. to jak panie Gruszka – przedstawicie już jutro ofertę Waszej telefonii stacjonarnej którą macie mieć czy na telefonie stacjonarną będzie trzeba poczekać i telefonii stacjonarnej jeszcze nie będziecie mieć teraz??
  (pytałem w salonach play – jeszcze nigdzie nie mają tych “słynnych” bramek gsm do telefonu stacjonarnego” o którym pisano m.in. w telepolis…
  Czyli co na stacjonarnę play jeszcze nie jest gotowy…:((
  A rok się kończy:((
  Nie chcecie mieć tych słynnych 3 mln klientów na koniec tego roku??
  Już jest przecież połowa listopada prawie a Wam wciąż 200tyś brakuje do 3mln..??
  Panie Marcinie – jeśli na tej konferencji nie przedstawicie oferty Waszej przyszłej telefonii stacjonarnej (bym mógł sobie to już kupić i znał stawki i mozliwości) to napisz że na konferencji przedstawicie coś innego a stacjonarki jeszcze nie – bo za wcześnie jest .
  Takie info Panie Marcinie chyba mógłbyś podać??
  W końcu możecie mieć inne ciekawe oferty a nie TYLKO stacjonarke – ale akurat stacjonarka by mnie interesowała

 4. Ciekawe, czy na to padnie odpowiedz. cytuje:

  “Pa limitowana
  A ja mam proste pytanie.
  Dlaczego byli testerzy posiadający taryfę PA limitowana nie mogą przedłużyć umowy z telefonem? W salonie i na infolinii twierdzą, że trzeba podpisać na One Play tracąc 1000 minut przyznane testerom, co dla mnie nie ma sensu, ponieważ namówiłem tyllu znajomych do Play. A teraz co? Markentingowy bełkot tylko został?
  Podobno mieliśmy być tacy wyjątkowi, itp., tak przynajmniej nam wmawiano na początku testów sieci…
  To jest moje pytanie. Chętnie bym poznał odpowiedź. “

 5. a kiedy opisze o podwyzkach w play online? od jutra zostana zwiekszone oplaty abonamentowe w umowach 18 miesiecnych, a wy nadal milczycie.

  prosze o reakcje

 6. dh
  W salonach i na infolinii pracują debile. Możesz przedłużyć abo na starych warunkach z telefonem, nie tracąc 1000 min do Play. Sam tak zrobilem.

 7. byle jutro play poszedl o jakis krok do przodu a nie w tyl 😛

 8. to musze wam zepsuć humor. play bardzo krzyczy wręcz przeklina a oferta bedzie kiepska. od jutra w play online pierwsze 3 miesiace za 1zl a potem kolejne 15 miesiecy zl 45zl 5GB transferu danych. co do ofert tez od czwartku nie ma sie co spodziewać cudów bedzie to co najwyżej przedłużenie starych ofert i zamiast wakacyjne nazwia je świąteczne. wiec po co taka konferencja? moze maja te 3mln i chca sie pochwalic? Ogolnie jestem zawiedziony ruchem play. chyba potwierdza sie powiedzenie ‘krowa co hałasule duzo malo mleka daje’ (czy jakos tak). w kazdym razie tak jutro pewnie bedzie dlatego pan Gruszka obawia sie ze ta konferencja moze okazać sie niewypalem..?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.