BlogPlay.euBlogPlay.eu i esky.pl – zaczynamy konkurs

11.05.2009 17:35:25 · Opublikowano w blog, ciekawostki, inne, konkurs
Nagroda: Zwycięzca konkursu otrzyma 5 kuponów rabatowych po 50 zł każdy. Laureat będzie mógł je wykorzystać na stronie esky.pl, w trakcie pięciu transakcji (ważność kuponów wygasa w czerwcu 2010 roku). Dodatkowo, spośród tych, którzy wygrają kupony firma rozlosuje weekendowy pobyt w Barcelonie oraz weekendowy pobyt wraz z przelotem w Rzymie. (konkurs odbywa się równocześnie na 50 blogach zrzeszonych w blogvertising.pl) Zasady: W tym wypadku zasady konkursu są naprawdę proste. Wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania konkursowe. Jedno zostanie opublikowane w dniu dzisiejszym, drugie pytanie pojawi się dnia 10 listopada. Aby wygrać nagrodę wystarczy udzielić dwóch poprawnych odpowiedzi. Regulamin: 1. Konkurs rozpoczyna się dnia 5 listopada 2009 roku. 2. Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi na dwa pytania oraz przesłaniu specjalnego kodu znajdującego się na stronie esky.pl 3. Pytania pojawią się na blogu w następujących dniach:
 • 1 pytanie - 5 listopada 2009
 • 2 pytanie - 10 listopada 2009
4. Prawidłową odpowiedź wraz z kodem promocyjnym należy przesłać pod adres: [email protected] 5. Przesłana wiadomość powinna wyglądać następująco:
 • Imię oraz nazwisko
 • Odpowiedź na pytanie
 • Kod promocyjny
6. Każde pytanie konkursowe to jedna przesłana wiadomość. (Trzeba przesłać dwie wiadomości aby mieć możliwość wygrania nagrody). 7. Spośród wszystkich osób, które prześlą dwie poprawne odpowiedzi oraz kod promocyjny w dniu 15 listopada zostanie rozlosowana nagroda główna w postaci 5 bonów po 50 zł. 8. Odpowiedzi można przesyłać do dnia 14 listopada włącznie. 9. Organizatorem konkursu jest BlogPlay.eu przy współpracy z Brandnewmedia. 10. Sponsorem nagród jest serwis esky.pl 11. Organizator konkursu zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu. Kilka słów o sponsorze nagród: Serwis eSKY.pl do tej pory skupił się na sprzedaży biletów lotniczych i w tym segmencie wypracował status niekwestiowanego lidera w Polsce, prowadzi również ekspansję w Bułgarii oraz w Rumunii. W ostatnim czasie informował o podpisaniu strategicznego partnerstwa na linii eSKY.pl – Expedia (największa firma turystyczna na świecie, ponad 21 mld $ obrotu rocznie). Dzięki tej współpracy esky zbudowało zakładkę hotelową i zrobiło pierwszy krok w kierunku budowy internetowego centrum podróży dającego możliwość rezerwacji wycieczki (gotowego pakietu), ale również samodzielnego złożenia pakietu.
Źródło:

8 komentarze dla wpisu “BlogPlay.eu i esky.pl – zaczynamy konkurs”

 1. ale jednym mejlem dwie odpowiedzi, czy dwie wiadomości mamy wysłać?

 2. @wiklef

  Już poprawiłem, przepraszam za kłopot. Teraz powinno być jasne.

 3. […] Prawidłowe odpowiedzi na pytanie proszę przesyłać zgodnie z regulaminem konkursu dostępnym na blogu – Regulamin […]

 4. tak, już jest ok… tylko co z kodem promocyjnym? :/

 5. Mała podpowiedź. Banner reklamowy esky.pl na blogu 🙂

 6. Dzięki 😀
  Zaprawdę, powiadam Wam, człowiek mający AdBlocka zainstalowanego w trudnej jest sytuacji 😀

 7. odchodzi4 napisał:

  A ja chciałem pochwalić ddluk za uczciwe podejście do konkursu ponieważ zamieścił regulamin nie to co rzecznik Play który organizuje konkursy tylko nigdy nie wiadomo jakie są zasady i kto może brać udział i na jakich zasadach wyklucza konkursowiczów bo brak regulaminu.

 8. […] Prawidłowe odpowiedzi na pytanie proszę przesyłać zgodnie z regulaminem konkursu dostępnym na blogu – Regulamin […]

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.