BlogPlay.eu[Aktualizacja]BlogPlay.eu i esky.pl zapraszają na konkurs…

11.02.2009 23:27:46 · Opublikowano w blog, ciekawostki, inne, konkurs
w którym do wygrania będzie 5 kuponów rabatowych o wartości 50 zł każdy (czyli razem 250 zł). Kupony te będzie można wykorzystać na stronie esky.pl podczas pięciu transakcji (ważność kuponów wygasa w czerwcu 2010 roku). Dodatkowo, spośród osób, które wygrają wyżej wymienione kupony Esky.pl wylosuje kolejne dwie nagrody (konkurs pojawi się na kilku innych blogach). Aktualizacja: No tak, WhiteSmurff ma rację, zapomniałem napisać na czym polegać będzie konkurs :) Konkurs wystartuje 5 listopada i będzie polegał na udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań dotyczących esky.pl
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “[Aktualizacja]BlogPlay.eu i esky.pl zapraszają na konkurs…”

 1. WhiteSmurff napisał:

  hmmm chyba zapomniałeś napisać co trzeba zrobić by wziąć udział 😀

 2. oddać krew – w sumie 2,1/2 litra do 5 listopada dla PCK.
  😉

  później już wystarczy odpowiadać na pytania 😉

 3. Darmowy numer w Play Fresh

  Oferta Play Fresh wzbogaci się o nową usługę. Będzie to darmowy numer – napisał na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik Play.

  Darmowy numer ma być w pełni darmowy, jedynym wymogiem będzie doładowanie konta, z którego to całą kwotę będzie można przeznaczyć na dowolne usługi.
  (źródło: telepolis.pl)

 4. a może ktoś mnie doładuje bez konkursu?? za chociaż 30 PLN?? 😉

 5. Bartosz, – oddaj krew to załatwie Ci czekolade jak za komuny 😉

 6. haha 😀 no tak pewno by Im się sprzydało A rh (-) hyhy tjaaa ale jak ja miałem operację na nerkę jak byłem dzieckiem to niebyło ojciec musiał oddać w razie czego 🙁

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.