BlogPlay.euW Ruchu nie doładujemy Play?

10.14.2009 0:07:46 · Opublikowano w ciekawostki, inne, komunikat, PLAY news
Ruch nie przyjął nowych warunków handlowych dotyczących sprzedaży doładowań Play z powodu zbyt wielkiego, zdaniem dystrybutora, poziomu obniżki rabatów. Tym samym umowa zostaje rozwiązana - podał Ruch w komunikacie. W przypadku braku porozumienia pomiędzy stronami umowa, ulegnie rozwiązaniu z dniem 31. stycznia, czyli po upłynięciu 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia.
Powyższe wypowiedzenie umowy związane jest z prowadzoną w ostatnich miesiącach przez wszystkich operatorów telefonii komórkowej polityką obniżania rabatów dla dystrybutorów w zakresie doładowań elektronicznych i kart prepaid
- napisał Ruch w komunikacie. Źródło: Telepolis.pl (wybaczcie kopiuj/wklej, mały problem z netem w uk)
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “W Ruchu nie doładujemy Play?”

  1. ech i w nosie z nimi 😉 przez długi czas nie było doładowań w ruchu i nic się nie działo 😀 przecież te doładowania są dopiero od jakiegoś czasu w ruch s.a. 😉 Pozdro

  2. a kto dzisiaj kupuje doladowania w ruchu 😛

    5 sekund i bez wychodzenia z domu mozna doladowac konto…

  3. Jakby nikt (albo niewiele osob) nie kupowal doladowan w Ruchu to Play by nie musial obnizac marzy bo i tak by to dla niego niewiele znaczylo. Jezeli jednak obnizaja marze to znaczy ze licza z tego ruchu na jakis zysk – czyli jednak sporo osob musi kupowac.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.