BlogPlay.eu8 komentarze dla wpisu “Play można kupić w …”

 1. Ja z innej beczki.

  Dostałem dzisiaj sms od PLAY: “Przenieś bezplatnie numer do uslugi na abonament! Tylko teraz otrzymasz 50% rabatu przez pół roku oraz TRZY raz większy pakiet złotówek!
  Zapraszamy do salonów!”

  O co chodzi? Ktoś się już z tym spotkał?
  Mam nr na karte od samego początku istnienia sieci.

 2. to jest oferta TRZY RAZY WIĘCEJ DLA ABONENTÓW… wczoraj właśnie z czymś takim się spotkałem, klient nie miał wcześniej żadnych usług ABO w Play, tylko użytkownikiem karty był od dawna i taka oferta była dostępna 🙂

 3. @Musso87, ricardo dobrze prawi ;). A ta oferta jest lepsza niż dla ludzi z “ulicy”, gdyż rabat wynosi 50% przez pół roku a nie jedynie 25% przy zakupie w e-shopie.
  I właśnie tu wracam do tematu wpisu. Moim zdaniem Play nie powinien rozbudowywać sieci sprzedaży do poziomu W3 przecież to generuje znaczne koszty. Nawet nie wiedziałem, że mają tak dużo POS’ów. Lepiej stawiać na promocje sprzedaży przez internet. Przecież to rozwiązanie wygodniejsze dla użytkownika z wielu względów: 1. Nie traci czasu na przyjazd do salonu i stanie w kolejce. A jak jeszcze okaże się, że akurat nie ma danego modelu telefonu na stanie to już w ogóle jest tragedia. 2. Może odstąpić od umowy w ciągu 10 dni. 3. Nie “blokuje” dostępu do obsługi użytkownikom, którzy faktycznie muszą się z nią spotkać, przykładowo reklamujących telefon lub usługi.
  I tyle w tym temacie. A jak by ktoś narzekał, że nie ma czasu siedzieć w domu w oczekiwaniu na kuriera to zawsze może podać jako adres dostawy miejsce pracy. No chyba, że ktoś jest kierowcą lub przedstawicielem handlowym to wtedy musi wziąć urlop na żądanie ;).

 4. ja tez dostalem tego smsa. mam abo… i jeszcze pol roku cyrografu [sic!]

 5. lol. ZNOWU ŚMIESZNE KOSZULE PLAYa wracaja do zycia…
  boshe kto to projektował… :-/
  Wstyd w takim czymś chodzić.
  jeszcze ten napis PLAY na plecach – jak klaun człowiek wygląda.
  czemu te polówki nie mogą zostać ?
  lol

 6. Musso87.Może i bezpłatnie można przenieśc,ale płacisz za aktywację w ab,49 zł lub 19 zł.W Erze taka aktywacja kosztuje 1 zł,zdziwiony.

 7. zdziwiony jestem że nie znasz promocji MNP – gdzie aktywacja kosztuje 1zł w procesie PRZENIESIENIA NUMERU.

  http://web.playmobile.pl/resources/pdf/Regulamin_Oferty_Promocyjnej_Jedna_wizyta_w_Play_dla_One_Play.pdf

  pkt 7.a

  ……
  Za to w erze zapłacisz za telefon tyle, że ta złotówka straci urok 😛

  Zdziwiony ? a mnie dziwi że takie ceny tylko w erze

  pa 🙂

 8. No te koszule to porażka na prawde, do tego sztuczne na maksa! Zamiast zaprojektowac cos oryginalnego …porażka..

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.