BlogPlay.euPLAY daje Trzy Razy Więcej naprawdę do wszystkich sieci

10.01.2009 15:42:42 · Opublikowano w cenniki, ciekawostki, inne, komunikat, mnp, oferta, PLAY news
Nowi Klienci oraz Klienci przedłużający umowę z PLAY mogą skorzystać z trzy razy bardziej atrakcyjnej oferty. W dniu 1 października 2009 roku PLAY wprowadza nowe promocje Trzy razy więcej dostępne z Ofertą One Play. W ramach promocji Trzy razy więcej Klient otrzymuje nawet trzy razy więcej złotówek w ramach abonamentu do wykorzystania na minuty (voice, video), SMS i MMS do wszystkich, naprawdę do wszystkich przez cały rok. tabelka_oferta Opłata aktywacyjna dla Ofert One Play 25, One Play 45 wynosi 49 PLN, dla pozostałych 19 PLN. Trzy razy więcej w eShop Kupując ofertę przez Internet Klient otrzyma dodatkowo 25 % rabatu na abonament przez 6 pierwszych miesięcy. Trzy razy więcej dla Abonentów Abonenci Play mogą skorzystać z promocji w której dodatkowo otrzymają rabat na abonament 50 % przez pierwszych 6 miesięcy. Oferta dostępna w procesie przenoszenia numeru z innej sieci oraz migracji z oferty prepaid do postpaid dla użytkowników spełniających warunek wcześniejszego użytkowania karty przez 3 miesiące. Co ważne PLAY pozostawia Klientom możliwość wyboru również dotychczasowych promocji Jesienna taryfa miesiąca oraz 3 miesiące od abonamentu (oraz 3 miesiące bez abonamentu dla Abonentów) oraz Swobodny Internet (oraz Swobodny Internet dla Abonentów). Regulaminy: Regulamin Oferty Promocyjnej_Najwięcej w Play_1.10.2009 Regulamin Oferty Promocyjnej_trzy razy więcej dla Abonentów Play_1 10 2009 Regulamin Oferty Promocyjnej_trzy razy więcej_1 10 2009 Źródło: Komunikat prasowy Play
Źródło:

11 komentarze dla wpisu “PLAY daje Trzy Razy Więcej naprawdę do wszystkich sieci”

 1. pięknie:)

 2. Taak, biednemu wiatr zawsze w oczy. Nie dość, że w One Play 25 aktywacja jest droższa to i jeszcze promocja tylko przez 6 miesięcy. Nie chcę mówić, że to mało, ale w stosunku do innych abo to zagrywka poniżej pasa. Wniosek taki, chcesz mały abonament nie kupuj go wcale. Bądź we Fresh-u. No chyba, że liczysz się z nierónym traktowaniem i potrzebny jest telefon.

 3. Marco – Czy jakiś inny operator da Ci więcej w tym abo ? Poza tym ” biedny” i tak płaci później rachunki po 50 – 70zł, ale oczywiście przay wyborze abonamentu decyduje się na najniższy bo jest “biedny”. ludzie , komu miesięcznie wystarcza mniej niż godzina na telefonie?

 4. Faktycznie zgadzam się godzina to mało. Jestem ciekawy czy Play teraz skoryguje ofertę One Play bez telefonu, bo przy tej 3x wypada marnie.

 5. @marco: ale nie musisz brac tego abo w promocji… zawsze mozesz go kupic BEZ PROMOCJI… wyjdzie na pewno taniej 😉

 6. ta promocja działa przez 12 miesiecy czy przez cały okres trwania umowy?

 7. Bonus jest na 12 miesiecy a umowa na 24! Potem znowu spada do typowego “pakietu zlotowek” ktore są o wiele gorsze niż stare oferty Play (m.in. stare a dobre Play Lajt) Dodatkowo ceny słuchawek podskoczyły. Moim zdaniem korzystniej jest brac taryfe miesąca 65 za 50. Tym obecnym bonusem człowiek się przyzwyczai do sporej ilości minut a po roku żeby tyle samo gadać będzie musiał sporo dopłacać poza pakietem złotówek – typowe zagranie marketingowe. Pozdrawiam

 8. Niniejsza Oferta Promocyjna nie łączy się z innymi Ofertami Promocyjnymi chyba, że inne Oferty Promocyjne
  stanowią inaczej.

  Wiem, że jest ten zapis ale czy będąc w abo One Play 45 mogę przejść na tą ofertę z wyższym abonamentem czyli np. One Play 65?

 9. emarcin. przechodząc na wyższy abonament nie możesz skorzystać z oferty promocyjnej . wówczas włączy CI się po prostu OP64 .. chyba że mówimy o podpisaniu aneksu do umowy 🙂
  Gdyby tak się dało , to każdy miałby co 3 miesiące nową promocję .

 10. Mam inne pytanie,czy mając abonament,kupując nową aktywację mogę skorzystac z promocji dla abonentów,50 % upustu na abonament.

 11. Witam ma ktoś może na stanie Nokię 5800 bądź N85 na terenie aglomeracji Śląskiej ?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.