BlogPlay.euPochwała dla serwisu CCSOnline

09.30.2009 23:21:36 · Opublikowano w ciekawostki, inne, PLAY news, serwis
Przychodzi taki moment (lub nie) w życiu człowieka, że jego telefon ulega awarii :) Zdarza się to pomimo tego, że traktujemy telefon "jak nasz skarb", trzymamy w pokrowcu czy też futerale. Bierzemy wtedy telefon i oddajemy do serwisu. O tym właśnie będzie ten wpis. Cała sprawa zaczęła się 23 września kiedy to na wyświetlaczu mojej nawet nie rocznej Toshiby G900 pojawiło się pęknięcie wyglądające jak pęknięcie szyby w samochodzie. Telefon cały czas jest na gwarancji postanowiłem więc oddać go do punktu sprzedaży Play w celu wysyłki do serwisu. Zrobiłem to tego samego dnia gdy wykryłem usterkę. Po spisaniu zgłoszenia naprawy w punkcie, telefon pojechał sobie do serwisu Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. (www.ccsonline.pl). Jako, że telefon oddawałem w późnych godzinach wieczornych (na 5 minut przed zamknięciem salonu) do serwisu dotarł on dnia 25 września. Dzięki systemowi sprawdzania statusu urządzenia mogłem śledzić na bieżąco postępy naprawy. Około godziny 11 pojawiła się informacja o oczekiwaniu na części zamienne, następnie po 14 widniała już informacja o przechodzeniu czynności serwisowych. W dniu 28 września około 11 pojawił się status - urządzenie w Dziale Kontroli Jakości. W tym momencie postanowiłem zadzwonić i dowiedzieć się czy usterka została usuniętą. Otrzymałem informację, że wymieniono wyświetlacz na nowy i telefon zostanie w dniu dzisiejszym odesłany do salonu. Dnia 29 września trzymałem w ręku naprawiony telefon. Cała operacja zajęła 5 dni. Po przeczytaniu powyższego wpisu na pewno zadajecie sobie pytanie po co ja Wam o tym piszę. Już spieszę z wyjaśnieniami. Ze względu na fakt, że jestem poszurany i posiadam kilkanaście telefonów w tym iPhona 3G. Niestety po raz kolejny (raz już wymieniony został na nowy) wylądował on w serwisie, tym razem, na moje nieszczęście w Regenersis (serwis ten z dniem 1 marca tego roku rozpoczął serwisowanie telefonów marki Apple dla Ery), gdzie spoczywa sobie i oczekuje na wymianę na nowy od 19 sierpnia tego roku czyli grubo ponad miesiąc czasu. W momencie pisania tego posta nie było wiadomo kiedy odzyskam swój telefon, na szczęście od kilkunastu minut na witrynie serwisu widnieje informacja, że telefon został wysłany. To by było na tyle na dzisiaj :) Dobrej nocy. P.S. Ktoś miał jakieś ciekawsze przeżycia z serwisowaniem swojego telefonu?
Źródło:

51 komentarze dla wpisu “Pochwała dla serwisu CCSOnline”

  1. CCS- SUPER SZYBKI SERWIS!!! W ciągu jednego dnia przyjęli tel, naprawili i odesłali naprawiony i wszystko to za FREE!
    POLECAM 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.