BlogPlay.euOd jutra więcej złotówek w Play

09.30.2009 17:56:13 · Opublikowano w ciekawostki, inne, PLAY news
Plakaty z wyjaśnienie oferty: 330935.4 330936.4 Poprawie ulega również MIXa, gdzie nowi klienci jak i przedłużający umowę mogą liczyć na dwa razy więcej: Mixtura 20 - doładowanie za 20 zł daje dodatkowe 20 zł  przez 3 miesiące - razem 60 zł Mixtura 30 - 30 zł esktra przez kolejne 3 miesiące - razem 90 zł Mixtura 50 - 50 zł ekstra przez kolejne 3 miesiące - razem 150 zł należy jedynie utrzymać ważność konta na połączenia wychodzące. Źródło: Blogplay.pl P.S. Sorry za opóźnienie z newsami w dniu dzisiejszym.
Źródło:

14 komentarze dla wpisu “Od jutra więcej złotówek w Play”

 1. Byly_klient napisał:

  Niezłe, pod warunkiem że ktoś te złotówki wykorzystywać będzie a po roku przestawi się na mniejsze dzwonienie.

 2. master mind napisał:

  Oferta jest wyjątkowo obsceniczna. Ewidentnie pokazuje że Play chce nałapać szybko nowych i zarabiać kosztem swoich stałych klientów. To już nawet Plus ma lepsze oferty lojalnościowe, bo rabaty i dodatkowe pakiety obowiązują przez cały okres umowy. Play’owcy nie dajcie się naciągnąć na tę ofertę !!!

 3. Niedługo kończy mi się umowa z Play i chciałbym ją przedłużyć. Ale irytujące jest to że że tzw. oferta lojalnościowa w ogóle nie różni się od oferty dla nowych klientów.

 4. mi w erze proponowali gorsze warunki przy przedłużeniu niż mogli dostać nowi klienci, więc nie narzekaj 😉 a co do promocji to wolałbym dostać na cały okres umowy 2 razy więcej minut 🙂 niż 3 razy więcej na rok

 5. Czyli jak borę 95 , to przez 12 miesięcy będę miał 285 pakietu złotówek ?.A telefony pozostają bez zmian ceny?

 6. na plakacie widać że podrożeje Samsung S7350 – w Op65 / 24mce będzie za 99zł z 79zł.
  Poza tym . Jest jeszcze takie coś jak promocja 3x więcej dla abonentów , w której osoby podpisujące lojalkę (chyba) i osoby kupujące kolejną aktywację , dostają dodatkowo rabat na abonament w wysokości 50% przez pierwsze 6 okresów rozliczeniowych, więc nie piszcie że Play Was nie szanuje !
  helloł ;P ?

 7. Marek plejowiec napisał:

  Matt jeśli uważasz że Play dając nam ten rabat przez 6 miesięcy w umowie trwającej 24 miesiące darzy nas szacunkiem to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać… Sorki kolego, ale Play zaczyna nas ostro robić w konia niestety. Podkreślam – NIESTETY! ;(

 8. Śmieszni jesteście, pewnie większość z was wybrała play tylko dlatego, żeby płacić jak najmniej (ja tak zrobiłem), pewnie nie wykraczaliście nawet poza pakiet złotówek, a teraz płaczecie, że się wam należy niewiadomo co.

  W każdej innej sieci, oferta lojalnościowa zależy od wysokości kilku ostatnich rachunków i to nawet nie jest tajemnicą. Jak dużo płacicie to dostaniecie lepszy telefon i ofertę, jak nie to nawet gorszą niż dla nowych klientów.

 9. Ta marek napewno. To przenieś się do Plusa albo Ery płać 2 razy więcej za min. połączenia. I ciesz się że na lojalnościówke dostłeś coś wiecej….

 10. Byly_klient napisał:

  joooo, nie od wysokości rachunku a od dochodowości klienta

 11. Panowie, czyli jak mam już w play abo to mogę kolejne wziąć z promocją 6 pierwszych miesięcy za 50% ceny? i ta promocja łączy się z innymi promocjami? tzn z tą “dzisiejszą” i z taryfą miesiąca?

 12. A jak wygląda promocja dla ludzi przedłużających umowę ? Czy ta promocja nie obowiązuje ?

 13. A jak wygląda promocja dla ludzi przenoszących numer ? Czy ta promocja nie obowiązuje ?

 14. Lukasz, a ty wogole przejrzales te plakaty??? w pierwszym z nich na dole znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.