BlogPlay.eu

Wystarczy „Jedna Wizyta w PLAY”

09.29.2009 16:04:25 · Opublikowano w ciekawostki, inne, komunikat, mnp, Play Fresh, PLAY news
Od 30 września br wystarczy jedna wizyta w salonie PLAY, aby przenieść swój numer do PLAY Fresh. Oferta skierowana jest do zarejestrowanych klientów innych sieci korzystających z oferty na kartę oraz klientów oferty abonamentowej, mix lub biznesowej. Podczas jednej wizyty klient załatwia wszelkie formalności oraz otrzymuje za darmo starter Play Fresh 9, a po przeniesieniu te środki są możliwe do wykorzystania na wszystkie typy połączeń. Po przeniesieniu numeru do Play Fresh każdy dostaje 60 zł! ( Pakiet 20 zł na połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci co miesiąc przez trzy kolejne miesiące). Nadal można skorzystać ze standardowego procesu przenoszenia numeru. PLAY jako pierwszy operator wprowadza tego typu proces dla numerów przenoszonych do oferty na kartę. W załączeniu regulamin oferty promocyjnej „Jedna wizyta w PLAY” dla oferty PLAY Fresh. Regulamin Oferty Promocyjnej Jedna Wizyta w Play dla oferty Play Fresh 30.09.2009 Źródło: Komunikat prasowy Play
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Wystarczy „Jedna Wizyta w PLAY””

 1. Oferta skierowana jest do zarejestrowanych klientów innych sieci korzystających z oferty na kartę oraz klientów oferty abonamentowej, mix lub biznesowej.

  Podczas jednej wizyty klient załatwia wszelkie formalności oraz otrzymuje za darmo starter Play Fresh 9, a po przeniesieniu te środki są możliwe do wykorzystania na wszystkie typy połączeń.

  Po przeniesieniu numeru do Play Fresh każdy dostaje 60 zł – pakiet 20 zł na połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci co miesiąc przez trzy kolejne miesiące.

  Przypomnijmy, że Play niedawno zrezygnował z pakietów powitalnych przy przenoszeniu numerów do Play Fresh. Pozostawił tylko bonus w postaci 60 zł

 2. Lepszy rydz niż nic. Plusem jest to, ze nie trzeba płacić za starter 🙂 ja jeszcze zabuliłem 😉 mała strata- odbijają to tymi 60 zlotymi 😉

 3. Play kusi naprawdę coraz lepszą ofertą i promocjami… Ale to się zwyczajnie nie opłaca, dopóki promocje minut i SMS-ów dotyczą tylko klientów wewnątrz jednej sieci.

  Większość moich znajomych ma w Orange. Doładowuję 25zł/mc, wydaję co miesiąc 6zł na pakiet 600 SMS-ów po groszu do wszystkich klientów w Orange. Dzięki usłudze “Masz za staż”, otrzymuję dodatkowe 7,50zł na koncie promocyjnym. Pozostaje mi więc 23,50zł na dzwonienie.

  Tymczasem nawet najtańsze SMS-y z Play nie opłacą się moim znajomym, którzy będą płacić 20gr/SMS (POP, Go i inne).

  Nie ma więc demokracji w tej dziedzinie życia.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.