BlogPlay.eu

為了中國,我是自由的

09.29.2009 23:54:04 · Opublikowano w cenniki, ciekawostki, inne, Play Fresh, PLAY news
Uwaga, uwaga :) Wiadomość miesiąca. Od 30 września każdy Użytkownik oferty Play Fresh będzie mógł dzwonić do Wietnamu, Indii, Chin i Korei Południowej po najniższej stawce na rynku – 29 gr/min. Promocja jest bezpłatna i nie trzeba jej aktywować. I jak ucieszeni? Bo ja tak średnio. Poniżej krótka ankieta: [poll id="20"] Źródło: Blogplay.pl
Źródło:

24 komentarze dla wpisu “為了中國,我是自由的”

 1. odchodzi4 napisał:

  przecież każdy dzwonił do chin tylko o tym nie wie
  wystarczy wykręcić *500 a już odbiera żółtek który mówi po chińsku i dlatego nie można go zrozumieć.
  I już rozwiązana zagadka dlaczego tak nie merytoryczne odp BOK udziela. Nauczcie się chińskiego a wtedy zrozumiecie co do was mówią. hehe

 2. ja poprosze o bezpłatne połaczenie video na Marsa !!!

 3. ograniczeni umysłowo chyba niektórzy są… 🙁
  i nie mówię tu o twórcach promocji tylko tego bloga.
  Mieszkasz w Warszafce chyba Ddluk, prawda?
  czy nie zauważyłeś ogromnej i zwiększającej się już od kilkunastu lat mniejszości azjatyckiej???
  pamiętam jak mieszkałem sam w wwa na rondzie ONZ w bloku i duży % stanowili tam właśnie azjaci, którzy teraz są już pewnie stałymi rezydentami Polski i pewnie chętnioe podzwonią w tamtym kierunku, więc promocja nie jest całkowicie pozbawiona sensu..

 4. Pewnie ze względu na ilość rozmów w tamtym kierunku opłaca się Playowi dać taką stawkę. Ciekawe co by powiedzieli na 29gr do UK, Irlandii i USA? 🙂 Tak serio, to promocja dla wąskiej grupy, ot i co.

 5. Mieszkasz w Warszafce chyba Ddluk, prawda?

  Nie prawda, Gliwice 😛

 6. To dobry ruch. W Polsce jest ok 200 tys. emigrantów z tamtych stron. Era nie przypadkiem wprowadziła taką ofertę. Przy dobrej dystrybucji można zdobyć kilkadziesiąt tysięcy bardzo lojalnych klientów. To, że z tego nie skorzystasz Ty czy ja to akurat nie ma kompletnie znaczenia.

 7. kamilaw_1 napisał:

  dzieki temu play “dowie sie” ilu nie/legalnych imigrantów z tamtych krajów jest juz u nas i jak czesto i gdzie dzwonią..na podstawie takich promocji mozna troszke o tej grupie powiedziec..niech reklamują to tymi chinskimi znaczkami to sie grupa docelowa szybciej znajdzie

 8. Oferta niezła, byle by na stałę, a nie promocyjnie na 2 tyg.

 9. A ja nie mam udziału w dochodach P4 więc g..o mnie to obchodzi. Czekam na nielimitowane z księżycem.

 10. Co za bezsens… Lepiej by zadbali o to zeby HERO byl znowu dostepny a nie wprowadzali jakies gowniane promocje dla handlujacych syfem zoltkow.

 11. haha 😀 dobre dobre a ten tytuł newsa hyhy tyż 🙂 Pozdro PS-to już o azjatach pamiętają a o nas polakach już nie echm…

 12. Paweł Nyczaj napisał:

  Promocji nie nalezy się dziwić z uwagi na liczną mniejszość z tamtego rejonu (zwłaszcza wietnamską, ale i chińska rośnie). Np. u mnie w Kielcach chińczycy mają budować spore osiedle. Tak samo jak niektórzy przedmówcy anglicy mogliby reagować na promocyjne ceny do Polski, tymczasem miejscowi operatorzy biorą pod uwagę mniejszości narodowe. Myślę, że to początek rozsądnych cen połączeń międzynarodowych z komórki. Wreszcie przestaniemy za nie płacić jak za zborze.

 13. Paweł Nyczaj napisał:

  Dodam jeszcze, że pierwszą sięcią kierującą się w stronę tej mniejszości był Heyah (ma stronę po akraińsku i wietnamsku) a potem MVNO Telepin Mobi (ten projekt już wygasł, ogranicza się do obecnych kilku tys. klientów).

 14. Po tanich połączeniach do Azji czekam na podobny ruch w kierunku połączeń z krajami UE + Norwegia, Islandia i Szwajcaria.
  PLAY’u – IDŹ ZA CIOSEM!

 15. W przypadku Chin, jestem wolny – co to za tytuł??? proponuję 低价号召越南公民

 16. Do Chin taniej do UE drożej! absurdalnie proste 🙂

 17. Podobne oferty funkcjonują praktycznie we wszystkich krajach – w T-Mobile UK, to m.in. Polacy (oprócz Czechów, Słowaków i krajów nadbałtyckich) mogą cieszyć się rozmowami do ojczyzny za 5p/min, podobnie jest w sieci Wind we Włoszech, ale tam Polacy są już w drugiej grupie – za Indiami, Pakistanem, Maroko itp… Dobry ruch na ściągnięcie do danej sieci dużych grup klientów, którzy sporo będą dzwonić 🙂

 18. hehe 😀 to teraz tylko do Nigerii RPA taniej z PLAY absurdalnie proste i będzie 5 mln użyszkowników w 2011-2012 😀

 19. i przy okazji: 飛行操作員與我們的球,所以 😉

 20. ZWIERZACZEK :* napisał:

  Świetny pomysł, nie znam nikogo z tamtych stron ale mam nadzieje,że play się jeszcze rozwinie, ja poprosze rozmowy do NORWEGII… 🙂

 21. jaka jest szansa ze do tej listy dopisza Ukraine??? mysle ze duzo wiecej osob by z tego skorzystalo, sam mam tam sporo rodziny i bardzo by mnie taka wiadomosc ucieszyla gdybym mogl do nich dzwonic tak tanio:)

 22. ZWIERZACZEK :* napisał:

  Zastanawia nie tylko czy ktoś to czyta… hmmm

 23. Mam za darmo.

 24. ojcec łukasz napisał:

  Trong trường hợp của bia, tôi sẵn sàng

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.