BlogPlay.eu5 komentarze dla wpisu “Nowe miasta w Play Online”

  1. Rozszerza sie jak ptasia grypa 😛 Ciekawe, jak wygladal zasieg W3 w 2 i pol roku po premierze ;]

  2. Panowie z Play !!! jestem waszym abonentem od dawna ! Dolny śląsk to nie tylko pare miasteczek.W kotlinie kłodzkiej macie tylko jeden nadajnik w Dusznikach, Wałbrzych i okolice, Wrocław .Powiem tak, słabo staracie macie pozwolenia, chetnych ludzi na udęstepnienie miejsc na nadajniki , ale wy macie w d… maile , tel. Na roamingu Plusa jest coraz gorzej , nie mozna czasami sie dodzwonić czy wysłać sms!!!!! Co z Ząbkowicami SL.?!

  3. mam nadzieje że Augustów i Białowieża wreście bęzie w zasięgu ;D

  4. tak jak pobieżnie przejrzałem listę miast, to widać, że północno-wschodnia dziura w końcu zacznie się wypełniać 🙂
    jest dobrze!

  5. Szkoda, że o Polsce pln-wsch.,jak wszyscy, zapominacie. Bardzo mało nadajników na Warmii i Mazurach(turyści tez narzekaja).Lidzbark Warmiński, Dobre Miasto ma pozwolenie od roku , a nadal nie ma zasięgu Play. Połowa moich znajomych jest już w Play, niektórzy niecierplwią się zbyt powolnym działaniem operatora. SZKODA!!!

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.