BlogPlay.euKonkurs na logo bloga

07.19.2009 14:54:24 · Opublikowano w blog, ciekawostki, inne, logo
Od pewnego czasu myślę o zmianie wyglądu bloga dlatego przydało by się zmienić również jego logo. W związku z czym ogłaszam konkurs na logo. Technika wykonania dowolna. Kolorystycznie miło by było jakby było podobne do obecnego. Pracę przesyłajcie na adres [email protected] Najlepszą pracę nagrodzę doładowaniem konta za 20 zł. P.S. Przesłanie pracy jest równoznaczne (w przypadku wygranej) z przekazaniem pliku źródłowego loga oraz zrzeknięciem się praw autorskich do loga na rzecz BlogPlay.eu Nie ma sprawy, logo zrobię sam. Wyjaśnienie w komentarzach.
Źródło:

61 komentarze dla wpisu “Konkurs na logo bloga”

 1. Incognito napisał:

  Witam, mimo iż zostało napisane, że logo twórca zrobi sam chętnie i ja podejmę się w chwili wolnej temu zadaniu.
  Lubię pracę w grafice, a każde kolejne minuty spędzone w photoshopie dla przyjemności, są cenne 😉

  ddluk – chętnie wykonam logo, za darmo, zrobisz swoje, porównasz, wybierzesz. Prosta zasada, automotywacja ; )

 2. @JaCO – pan ddluk nie robi tego za darmo, ma zysk tym wiekszy im wiecej ludzi wchodzi na strone. Stajac w obronie tych co sie oburzaja, ze 20 zl to malo – Nie tyle chodzi o sam zysk dla nich – ile o zysk ddluka. Wnioskuja, ze Pan ddluk moze na logu w dalszej perspektywie zyskac duzo wiecej niz za nie zaplaci. Pomijajac kwestie prawne, o ktorych pisalem, zamiast tych 20 zl na stronie moglaby widniec informacja – ”Logo wykonal …” wtedy tworca mialby faktyczna satysfakcje razem z prawami do loga naturalnie

 3. Incognito napisał:

  Prawa do loga łatwo uzyskać zachowując po prostu plik .psd, w którym to warstwa po warstwie, akcja po akcji wszystko jest zamieszczone, a nie tylko sam jpg, który jest już scaleniem całości.

  Osoba, która posiada psd jakby nie patrząc jest w stanie udowodnić swoich praw, a tak szczerze to osobiście satysfakcjonowałoby mnie właśnie samo umieszczenie informacji o tym kto wykonał logo, bez żadnych formalności itd itp.

  Będzie zarabiał na logo? Niech zarabia, osoba, która je wykona pisze się na takie warunki, chociażby ja.

  Pozdrawiam – Incognito

 4. Ja proponuje pisanie komentarzy po zalogowaniu, a za rejestracje symboliczne 20 zł (poziom intelektualny komentarzy poszybuje w niebo), bo dzieci neostrady nie zapłacą 20 zł za możliwość pisania swoich przemyśleń. Co wy na to?

 5. @JArekS, ale ja też nie zapłacę 20 zł, chociaż lubię ten serwis. A dodam, że dzieckiem neostrady, trollem, czy innym gimnazjalistą na wakacjach nie jestem. Jednak jestem zdania, że powinna być opcja rejestracji, łatwiej byłoby banować niewiernych 🙂 Chociaż zarówno plusy jak i minusy rejestracji są zawsze – a niestety każdy ma prawo do własnych opinii, czy są takie, czy inne.

 6. logotypów się nie robi a photoshopie… znawcy moi mili 🙂

 7. Popieram mozliwosc pisania komentarzy po zalogowaniu 🙂
  podpisano
  niezalogowany valczak 😉

 8. Ze niby illustrator? A moze chodzilo ci o worda 2007 szanowny k? A moze render z 3ds max? Buahahaha

 9. @2k, noo zrób sobie logosa z jakimś ładnym cieniem 😉

 10. heh typowa cecha polaka.. marudzić, a i tak żaden by loga nie przygotował pewnie, nawet jakby było 1000 nagrody
  wszędobylskie marudzenie , że ‘za mało’

  bo pewnie dla nikogo nie liczy sie, że jego logo znajdowałby się na poczytnym blogu i miałby co wpisać w portfolio.. ale nie.. najważniejsze to po marudzić i nawet nie odpalać PS-a ;p

  ps. tylko nie piszcie mi o psuciu rynku przez takie kwoty itd.. 🙂

 11. No i jak tam logo? 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.