BlogPlay.euTest przenoszenia numerów – część trzecia – przenoszenie

07.12.2009 13:26:11 · Opublikowano w ciekawostki, inne, mnp, Play Fresh, PLAY news
Krótki wpis żeby zobrazować jak wygląda status moich numerów na dzień dzisiejszy. W dniu jutrzejszym większe podsumowanie.
 • Orange Pop – numer w pełni przeniesiony do Play :)
 • Simplus – Niezgodność danych z podanymi na wniosku. A wszystko przez to, że na wniosku z Play mam podane dwa imiona a kartę z Plusa zarejestrowaną tylko na jedno. Paranoja.
 • Era Tak Tak – ustalenia terminu i oddanie numeru w dzień złożenia wniosku. Teraz tylko muszę odebrać starter.
 • Heyah – ustalenia terminu i oddanie numeru w dzień złożenia wniosku. Teraz tylko muszę odebrać starter.
 • Snickersmobile – na tą sprawę potrzebny jest osobna notka, która postaram się jutro napisać jak tylko wyjaśnię jedną sprawę.
 • Carrefour Mova – odpowiedź operatora po kilku godzinach wraz z terminem przeniesienia, niestety dopiero na 16 lipca.
Źródło:

9 komentarze dla wpisu “Test przenoszenia numerów – część trzecia – przenoszenie”

 1. Paranoja przy tych dwóch imionach… To prawda. Że PESEL za pewnik w takim przypadku nie zadziała.

 2. ddluk: skoro masz dwa imiona to na wszelkich papierach, dokumentacji trzeba ich używać. I ciężko to nazwać paranoją. Bez podania drugiego imienia jesteś całkowicie inną osobą. Zawsze tak było i jest, inaczej byłby bałagan i wtedy dopiero byłaby paranoja. Jak ma sie dwa imiona to sie dwa imiona używa.

 3. Wiele osob ma dwa imiona, wiekszosc ( 90% ) nie uzywa dwoch na raz. Ja w dowodzie mam jedno a w paszporcie dwa. Wiec teoria o tym ze sie _musi_ jest nic nie warta. Ja uzywam, jak mi sie podoba. Zero problemow. I nie jest sie inna osoba. Pesel masz jeden. NIP takze. Wiec to raczej glupota i nadgorliwosc ktoregos z pracownikow.

 4. no ja tez mam w dowodzie dwa ale jedna umowe w play podpisana na tylko jedno imie druga umowe na dwa imiona wiec nawet tutaj roznie bywa zalezy jak sie sprzedwacy spodoba i jak wpisze :]

 5. Jeśli tylko można coś dodać….przenoszę swój numer z Heyah od 9 czerwca i nadal nie mam numeru. Zgodnie z info. z Playa zgodę na przeniesienie otrzymano 9 czerwca, numer miał być aktywny w P4. 10 czerwca ( 24h). Heyah wyłączyła numer 10-tego rano i do tej pory jestem na nr tymczasowym….masakra
  Jestem juz tak sfrustrowana tą sytuacją że jutro jak pojdę do pracy i będę miała klienta chętnego na MNP to chyba mu pomogę zrezygnować z tego pomysłu …Ratunku jaki bajzel!!!!!! A miało być tak pięknie…

 6. Raz nie będzie problemu, a innym razem można sobie strzelić w stopę przez podawanie jednego imienia, a posiadając dwa. Gdyby ludzie sobie nie sprostowali tych błędów, w mojej szkole kilka osób nie dostałoby świadectw dojrzałości.

 7. ddluk – poczekasz sobie jeszcze, to dopiero początek akcji z pre -paidem plusa.
  skad moja pewność ? dostałem jedno informacje od znajomego z plusa.

  tak wiec poczekajmy co przyniesie czas – jak nadal bedzie problem z błednymi danymi na wnioskach – to wtedy doradze Ci co i jak 😉

 8. Kubuś Play w kartoniku napisał:

  Spróbujcie przenieść numer z jednej nowej sieci!!!
  NIE DACIE RADY, BO ZNAJDUJĄ SIĘ GŁĘBOKO POD ZIEMIĄ, NUMERY ZACZYNAJĄ SIĘ NA “666…”, A IMIĘ TEJ SIECI TO… “WRODZINIE”.
  w jakiej rodzinie spytacie?
  szczegóły w linku poniżej:
  http://beta.biznes.onet.pl/nowa-siec-komorkowa-rozpoczela-dzialalnosc,18568,3020155,1,news-detal

 9. Adrianouno napisał:

  Czy zgodność numeru PESEL nie powinna stanowić jedynego warunku jaki musi być spełniony? Uniknęłoby się w ten sposób wypełniania tysięcy ton formularzy, druczków i przedstawiania setek papierków (ostatnio moja żona musiała przedstawiać akt małżeństwa żeby przystąpić do egzaminu na prawo jazdy).

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.