BlogPlay.eu“wyrok”

06.29.2009 20:31:23 · Opublikowano w ciekawostki, inne, PLAY news
Ze względu na fakt, że mam ograniczony dostęp do sieci i nie chcę podczas odpoczynku spędzać za dużo czasu przed komputerem pozwoliłem sobie skopiować notkę od Marcina (blogplay.pl). Myślę, że nie będzie miał nic przeciwko:
no i znowu ruszyła sądowa "karuzela". Sąd wydał kolejne postanowienie. Niestety nie znamy jeszcze jego treści bo do nas nie wpłynęło. Trudno nam je komentować patrząc na subiektywny komunikat naszego konkurenta. Czytając serwisy telekomunikacyjne można co nieco nauczyć się języka prawniczego. Postanowienie tymczasowe sądu, o którym piszą koledzy i koleżanki z Polkomtela to nie jest jeszcze WYROK. Niestety niektórzy dziennikarze tak to postrzegają a to duży błąd. WYROK - To poważne słowo jest zawsze podsumowaniem długotrwałego postępowania zwanego procesem - który jeszcze się nawet nie zaczął. Komunikat przypomina o wcześniejszych postanowieniach. Nie wiem dlaczego mowa o postanowieniach. Ja pamiętam tylko jedno i pamiętam, że zostało ono szybko uchylone po naszym odwołaniu. No i najważniejsze - nie ma już co wstrzymywać, zakazywać, blokować, zdejmować itd. Kampania skończyła się 15 czerwca - kilkanaście dni temu - amen. Nie ma już nic.
Źródło:

3 komentarze dla wpisu ““wyrok””

 1. zrodlo blogplay_pl 😉 niezle..

 2. miłego wypoczynku ddluk 😉

 3. dobrze jest !
  każda afera robi zamieszanie – a każde zamieszanie rodzi ciekawość o co biega.
  co za tym idzie – WIECEJ WIARY poznaje PLAY 😀
  hehe przydałoby sie jeszcze nacisnać na odcisk Orange i Ery 😉

  w spota wrzucić Stuhra gdzie niech mówi ” Ja tu w Orange Widze niezły burdel ” 😉

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.