BlogPlay.euPlayowy Zając Mroku w app store

05.26.2009 18:54:17 · Opublikowano w ciekawostki, inne, PLAY news
W dniu dzisiejszym do App Store zawitał Zając Mroku (Rabbit of the Doom). Poniżej kilka screenów z gry: img_0021 img_0022 img_0019 img_0020 img_0023 img_0024 img_0025 img_0026 img_0027 img_0028 img_0029 Jednym słowem szału nie ma :) Dla wszystkich zainteresowanych zakupem (0,79 euro lub 0,99 $) link do Itunes store a reszcie nie chcącej wydawać pieniędzy polecam appulo.coś (żeby nie było, że namawiam do piractwa, że jestem zły, itp. itd.) Źródło: własne, Tako rzecze... rzecznik
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “Playowy Zając Mroku w app store”

 1. namawiasz do piractwa ;))

 2. Nie nie 🙂 Ja tylko polecam stronę. Nic więcej.

 3. czyli to samo co wersja java…

 4. namawiasz do piractwa!!!!!!!!!!

 5. piractwo piractwo napisał:

  żebym kurde nie opublikował przypadkiem wavek ze ściezką dźwiękową na jednym serwisie z torrentami. za to, że do tej pory nieopłacono mi projektów związnych z zajcem, a które osobiście nagrywałem. amen.

 6. […] blogu Play (tym nieoficjalnym) autor poinformował przed chwilą, że do sklepu AppStore trafiła gra Zając Mroku (Rabbit of the Doom). Siadłem do pisania od razu […]

 7. piractwo piractwo napisał:

  Już prostuję odnośnie tamtego komentarza. Nie chodzi tu o ścieżkę dźwiękową do samej gry a o nagraną muzykę do zeszłorocznego wakacyjnego Zająca Mroku. Na zlecenie K2 Internet Agency razem z jednym zespołem nagraliśmy ścieżkę. Idzie o pieniądze. Patrząc jak P4 zbija kasę na mojej robocie (vide Zając na komórkę, muzyka napisana przez zespół, z której nie czerpiemy zysków. W umowie, niestety, nie zrzekliśmy się do praw autorskich do muzyki, więc P4 musi, musi, musi płacić. A widząc, że P4 zarobiło baaaaaaaaaaaaardzo dużo, nie omieszkam się opublikować mp3 + hq wav przy najbliższej okazji na jakimś serwisie torrentowym. Za zamieszanie i wprowadzenie w konsterację przepraszam.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.