BlogPlay.euPlay informuje …

05.19.2009 11:42:39 · Opublikowano w ciekawostki, inne, PLAY news, reklama
czyli z cyklu jak "nie namawiać" do zmiany operatora. Kilka dni temu rzecznik prasowy Playa na swoim blogu zamieścił następującą informację:
tak przeczytałem na kilku portalach i w związku z tym ciągle dostaję pytania od dziennikarzy co my, PLAY na to. Absolutnie nie namawiamy klientów do zrywania umów z Plusem!!! To sprawa między klientem a operatorem i nie zamierzamy w żaden sposob ingerować w tę relację.
Kilka dni później kolejny wpis:
Kochani, powtarzam to co napisałem już wcześniej. Nie namawiamy i nie będziemy nikogo namawiać do zrywania umów z tym czy innym operatorem. Skala pytań jest na tyle duża, że postanowiliśmy podjąć działania informacyjne w tym zakresie. Jutro ruszamy ze specjalną kampanią informacyjną w tym zakresie.
W takim razie niech mi ktoś powie czym jest poniższy spot jak nie ingerencją w relacje pomiędzy klientem a operatorem? Czy potrzebna jest specjalna akcja informacyjna? Przecież Plus wystosował do każdego klienta odpowiednie pismo w którym wyjaśniona została cała sytuacja. Zalatuje tu na kilometr akcją marketingową a nie kampanią informacyjną. Dlaczego? No cóż, jest coś o czym nie wiecie. Play wysłał do każdego z salonów pismo o rozwiązanie umowy z Plusem. Poinformował nas o tym przed chwilą pragnący pozostać anonimowym czytelnik. Postaram się zaraz zdobyć zdjęcie takowe wniosku i wkleić poniżej.
Źródło:

52 komentarze dla wpisu “Play informuje …”

  1. GryPsujesz-Ksymenujesz napisał:

    Nabawi się, nie nabawi, za hasło “marketing i informacja” osoba która to pisała powinna dostać Nobla. Bo najlepiej byłoby, gdyby II piętro zamiast gadać, wzięło się ostro do roboty jak poprawić wewnętrzną komunikację. Sprzedawcy mają SID? SID-y mają certyfikat? Macie Adobe Acrobat? Róbcie PDF-y w Acrobacie, szyfrujcie certyfikatami SID-ów i uniemożliwiajcie otwieranie pdf-a przed konkretną datą (bo taka opcja jest – trzeba się tylko do niej dokopać) – a jak nie to helpdesk, I piętro, choć w helpdesku też zdarzają się osoby wybitnie “utalentowane”.

  2. co play gada tu bzdury że nie namawiał do zerwania umowy z plusem osobiście zostałem namówiony przez dwie panie w białej podlaskiej w sklepie play do zerwania umowy

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.