BlogPlay.euMajowa Taryfa dla Firm

05.15.2009 16:38:50 · Opublikowano w inne, oferta, Play Biznes, PLAY news
W dniu 18 maja Play wprowadzamy nową ofertą biznesową "MAJOWA TARYFA DLA FIRM". W promocji klient otrzymuje 50% zniżki na abonament przez 9 miesięcy. Promocja dotyczy taryf Firmowa 50 i Firmowa 100. Dodatkowo klient otrzymuje pakiet minut na połączenia głosowe oraz wideo do Play i na numery stacjonarne: • Firmowa 50 - 1500 minut, • Firmowa 100 - 2000 minut Źródło: własne, telepolis.pl
Źródło:

10 komentarze dla wpisu “Majowa Taryfa dla Firm”

 1. cameleonowsky napisał:

  do tej pory chcac przeniesc numer do play firmowa 50 mozna bylo wybrac bonus np. 50% na abonament przez 6 miesiecy, do tego zwracali koszt przeniesienia chyba 60zl. Minut miesiecznie do play bylo 2000 a do wszystkich 170. Czy to kumuluje sie z majowa promocja czyli 9 miesiecy 50% taniej ? + jednorazowy pakiet 1500min. Aha no i pakiet minut do play schodzi przed minutami do wszystkich. Poprawcie mnie jesli sie myle.

 2. No niestety, wsnie w tym jest caly szkopul, ze te 1500min do PLAY i na stacjonarne schodza o wykorzystaniu minut zabonamentu. Mam nadzieje, ze kiedys PLAY to zmieni, jesli to zrobi to przenosze sie od reki z 5nr z Orange

 3. od kwietnia pakiet minut do play w taryfie firmowej z telefonem schodzi przed minutami abonamentowymi. “z tylu” pozostal tylko w taryfie rocznej bez telefonu (ale moze ktos bardziej kumaty moglby to potwierdzic). Ale jak bedzie w tej majowej?

 4. Lcf nie wprowadzaj ludzi w błąd, tylko przeczytaj Cennik oferty Nowy Play dla Firm, Tabela nr 5 pokazuje ci w jakiej kolejności Play pobiera minuty, i jest to kolejność taka:

  1. Oferty Promocyjne
  2. Minuty do Play
  3. Minuty Do wszytskich
  4. Poza abonamentem

  Wiec najpierw się zapoznaj, potem pisz :]

 5. jednak w umowie bez telefonu nadal jest na odwrót. a przynajmniej tak jest w regulaminie

 6. No to widze Hiob ze kłopot ze wzrokiem:P

  Mogłeś podaś dokładnie zdanie z regulaminu, bo dla mnie pkt 9 regulaminu Promocji Umowa bez telefonu Oferty Nowy Play dla Firm mówi (moze nie do konca jasno):

  “Niewykorzystane w danych Okresie rozliczeniowym minuty z pakietu minut nie przechodzą na kolejny Okres
  Rozliczeniowy. Pakiet minut (Tabela nr 2 ) przyznawany w ramach niniejszej Oferty Promocyjnej jest dostępny
  jednocześnie z Pakietem Minut Play i wykorzystywany przed Pakietem Minut w ramach Abonamentu”

  A pakiet minut z tabeli 2 o którym mowa powyzej to pakiet minut dodatkowy przyznawany do playa i na stacjonarne i jak wynika z tresci powyzszej jest on rozliczany PRZED paketem minut w ramach abonamentu

 7. moze ktos wie gdzie (ktory salon) mozna jeszcze znalezc samsung i780??
  najlepiej warszawa / lublin

  pozdro

 8. ej a ja mam pytanie, czy jest możliwość jeśli mam nowy mix przejść na play mixtura, w sensie podpisując nową umowę? nowego telefonu nie potrzebuje.

 9. @Misza–

  pkt 9 tego regulaminu mówi:

  “Niewykorzystane w danych Okresie rozliczeniowym minuty z pakietu minut nie przechodzą na kolejny Okres
  Rozliczeniowy. Pakiet minut przyznawany w ramach niniejszej Oferty Promocyjnej jest dostępny po wykorzystaniu
  Pakietu Minut w ramach Abonamentu i jest wykorzystywany jednocześnie z Pakietem Minut Play dostępnym w
  ramach Abonamentu.”

  Więc póki co nic się nie zmieniło ;/

 10. Romek, ale co sie miało zmienic?? Pisalismy ze play zmienił podejscie do pakietu minut do play i na stacjonarne, dajac mozliwosc wykorzystania ich jako pierwszych i to jest opcja korzystniejsza dla klienta. Tak mówi regulamin, ten punkt , który ty przedstawiłes. wiec to sie zmieniło

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.