BlogPlay.eu

Play MIXtura – oficjalnie

05.14.2009 14:15:07 · Opublikowano w ciekawostki, inne, komunikat, konferencja, mix, PLAY news
Już 15 maja 2009 r. Play wprowadza nową ofertę MIX - Play MIXtura. Jest ona połączeniem najniższej w mixie ceny za minutę do wszystkich sieci, najlepszych telefonów multimedialnych za 1 zł, najkrócej trwającej umowy oraz dodatkowych pakietów. To od klienta zależy jak będzie wyglądała jego umowa i kiedy ją zakończy. W ramach Play MIXtura klient otrzymuje: - minutę za 39 gr do wszystkich sieci - multimedialne telefony za 1 zł - koniec umowy kiedy klient chce – może to być już po 1 dniu, 4 miesiącach lub 1,5 roku – zależy tylko od Klienta (bez żadnych dodatkowych warunków) - każde doładowanie, czyli każda złotówka przybliża klienta do nowej umowy i nowego telefonu - najniższe miesięczne doładowanie już za 10 zł – dla tych, którzy chcą płacić minimalne kwoty - pakiet SMSów do wszystkich - pakiet minut do Play i na stacjonarne - Zbieraj Minuty do wszystkich sieci - MMS za 18 gr Stawki obowiązujące w Play MIXtura: obrazek-92 Play MIXtura to nowy, łatwy i zrozumiały mechanizm wyboru oferty. Najpierw klient decyduje, na jaki maksymalny czas zawiera umowę – 30 czy 40 miesięcy. Następnie wybiera kwotę, jaką chce miesięcznie doładowywać konto (10, 20, 30 lub 50 zł). Dzięki temu, klient ma do wyboru 8 różnych kwot zobowiązań: obrazek-10 Klient w dowolnej chwili może zakończyć trwanie umowy poprzez jej spłacenie czyli doładowanie konta określoną w umowie kwotą. Po zakończeniu umowy nadal korzysta z telefonu i płaci płaską stawkę za minutę 39 gr. Oprócz powyższych korzyści, klient otrzymuje pakiety i usługi dodatkowe: Pakiety dodatkowe: - pakiet minut – do Play i na numery stacjonarne: •    50 minut za 5 zł (10 gr za minutę) •    ważność pakietu 30 dni - pakiet SMS – do wszystkich sieci •    100 SMSów za 5 zł (5 gr za SMS) •    ważność pakietu 30 dni Usługi dodatkowe: - zbieraj minuty: •    za 2 minuty połączenia przychodzącego z innych sieci klient otrzymuje 1 minutę na połączenia wychodzące do wszystkich sieci •    opłata aktywacyjna – 5 zł Źródło: komunikat prasowy Play
Źródło:

17 komentarze dla wpisu “Play MIXtura – oficjalnie”

 1. misiek8881 napisał:

  Dajcie cennik telefonów 🙂

 2. wiklef napisał:

  To teraz pora na ważne pytania:
  1. Czy za zbieranie minut płaci się 5 zł raz na miesiąc? Czy nie?
  2. Czy konto trzeba doładowywać co 30 dni? To znaczy czy doładowanie przedłuża ważność konta o 30 dni? Mogę na przykład raz doładować dwa razy w miesiącu a w kolejnym ani razu?
  3. Czy jak wybiorę na przykład 30 a doładuję za jednym razem za 100 to będzie policzone jako trzy czy jedno? 😀

  4. Czemu oferta nie jest bardziej rewolucyjna i telefony nie są tańsze? 😉

 3. nobiles napisał:

  Nie ma sie zbytnio czym podniecać, normalna umowa

 4. Uszaty napisał:

  @wiklef
  1. tylko aktywacja.
  2. kazde doładowanie “minimalne” przedłuża okres ważności na 30 dni, czyli np. doładowujesz za 60zł konto ważne 60 dni; za 120zł to 120dni itd.
  3. będzie sie liczyło całe 100zł, czyli np. bierzesz umowę na 30 doładowań za 30zł masz doładować konto na kwotę łączną 900zł. Jak doładujesz za 100zł zostaje ci do “wpłacenia” 800zł.
  4. Nie wiem :/ Ta oferta ma konkurować z MIXPlusem i w moim przekonaniu konkuruje.

 5. sylwek2k napisał:

  @wiklef:
  ad 1: zalezy od usera 😛
  ad 2:tak, pod warunkiem, ze doladujesz min. kwota, na jaka sie zobowiazales 🙂
  ad 3: jako 3 doladowania 🙂
  ad 4: a czemu w Polsce nie ma tylu mialiarderow co w Zimbabwe?? /jak ktos chce sie przyczepic, to zawsze sie znajdzie jakis powod ;P /

 6. mixowiec napisał:

  a jak bedzie wygladalo przejscie z minimixa w którym mi zostało 28mieciecy po 10zł min uzupełniac???? czyli jka zmienie na nowy mix to powinno mi policzyc 28 x10zł do konca umowy????wie ktos jak bedzie wygladalo przejscie ze starego na nowy mix???POZDRAWIAM

 7. h4n50n napisał:

  @mixowiec
  No właśnie,ciekawe czy w ogóle będzie można migrować na nowymix. W abonamencie jest taka możliwość,więc w mixie też powinno tak być. Jutro się zobaczy w regulaminie na stronce:)

 8. Wiklef z tego co jest podane na blogu oplata 5 zł w usludze zbieraj minuty to aktywacja uslugi. Nie przypuszczam aby Play pobieral miesieczna oplate za zbieraj minuty.

 9. NewsMen napisał:

  LUDZIE NIE PODNIECAJCIE SIĘ TAK…

  Będzie możliwa migracja z ofert Play MIX, Mix w Play, Playfon, MiniMIX, MegaMIX jednak zmienią się tylko stawki za połączenie – ważność doładowań oraz czas trwania umowy pozostaje bez zmian. Jutro oficjalny regulamin migracji.

 10. h4n50n napisał:

  Spoko ziom, mnie podniecają tylko osobniczki płci przeciwnej, Play Mix może mnie co najwyżej zainteresować :P:P

 11. mixowiec napisał:

  no i lipa panowie rzecznik twierdzil ze bedzie mozna przejsc ze starego na nowy na konferencji a tu lipa 🙁 https://www.telepolis.pl/news.php?id=14856

 12. h4n50n napisał:

  Spokojnie,spokojnie. Poczekajmy do jutra na o f i c j a l n y regulamin na stronie operatora:)

 13. PPROZAK napisał:

  ceny telefonów to kosmos

 14. PROZAK napisał:

  ceny telefonów to kosmos 🙂

 15. Mixtura napisał:

  Prozak! A czego się chłopie spodziewałeś? Play musi na czymś zarabiać! Poza tym i tak jest najtaniej w PLAY, np. Heyah mix umowa na 36mc plan 50zł w595 kosztuje 69zł w Mixturze na 30 doładowań po 50zł w910i o tych samych parametrach (poza aparatem) kosztuje o 68zł mniej i czyli koszt HEYAMIX = 1869zł, MIXtury = 1501zł ! 368zł masz w kieszenie 🙂

 16. Nic specjalnego… wrecz srednio rewolucji brak – myslalem ze bedzie cos lepszego. Czy android w Play wogole sie pojawi zbliza sie czerwiec (koniec II kwartalu) ni widu ni slychu.

 17. Poza Era nigdzie ni widu ni slychu o Androidzie.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.