BlogPlay.euNowy prezes PLAY – komunikat prasowy

05.04.2009 14:44:21 · Opublikowano w ciekawostki, inne, komunikat, PLAY news
Jørgen Bang-Jensen - nowy prezes PLAY zapowiada kontynuację polityki podważania mitów i łamania niekorzystnych dla klientów zasad jakimi rządzi się polski rynek telekomunikacyjny. Jeden z najbardziej doświadczonych na świecie managerów rynku telekomunikacyjnego, Jørgen -Bang Jansen, z dniem 4 maja br. przejmuje obowiązki prezesa w PLAY. Joergen-Bang Jansen rozpoczął swoją karierę zawodową jako przedsiębiorca IT, a następnie dołączył do Tele Danmark jako Generalny Manager Dywizji. W 1993 kiedy technologia GSM była używana zaledwie przez kilka tysięcy użytkowników na świecie, Jørgen stał się jednym z pionierów globalnego rozwoju telefonii mobilnej podejmując wyzwanie stworzenia operatora Tele Danmark Mobil. Jako prezes Tele Danmark Mobil sprawił, że firma ta stała się dzięki niemu efektywnym i konkurencyjnym operatorem komórkowym. Po sukcesach w rodzinnym kraju, Jørgen podjął kolejne wyzwanie tworząc ONE, trzeciego operatora w Austrii. Jako Prezes prowadził ONE ponad 10 lat przeprowadzając firmę przez różne fazy rozwoju i wzrostu austriackiego rynku, który uważany jest za jeden z najbardziej konkurencyjnych w Europie. W następstwie sprzedaży operatora ONE, Jørgen zajmował się również doradztwem oraz pełnieniem funkcji członka zarządu w firmach telekomunikacyjnych oraz technologicznych. Zastępując odchodzącego prezesa Play Chrisa Bannistera, Jørgen Bang-Jensen dołącza do operatora, aby kontynuować strategię wzrostu firmy i umocnić sukces jakie operator osiągnął pod rządami poprzednika.
„PLAY jest obecnie jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm telekomunikacyjnych określanych mianem ‘challengera’ w Europie. I właśnie bycie Challengerem jest czymś, co lubię najbardziej w moim życiu zawodowym. Jednocześnie, jest to dla mnie wielki zaszczyt być odpowiedzialnym za dalszy wzrost tej firmy. Obiecuję naszym klientom, że PLAY ciągle będzie liderem w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w najlepszym stosunku jakości do ceny na rynku. Będziemy jeszcze lepsi.”
zapewnia w pierwszym dniu pełnienia obowiązków Jørgen Bang-Jensen, nowy prezes Play.
Źródło:

10 komentarze dla wpisu “Nowy prezes PLAY – komunikat prasowy”

 1. Łukasz napisał:

  Nowy Prezes Play był prezesem operatora ONE Austria, który miał mniej więcej tyle samo abonentów, co Play. Wspomnę że ONE został sprzedany France Telecom i przemianowany na ORANGE Austria, myślę, że podobny los czeka Play.

 2. “Pracował na jednym z bardziej konkurencyjnych rynków w Europie” – brzmi nieźle zobaczymy co wniesie do Play-a.

 3. pabloki napisał:

  Łukasz ja tez tak mysle ze Play stanie sie Orange. I bedzie nowa submarka Orange Play dla nastolatkow

 4. Abonent napisał:

  Ku świetlanej przyszlości !Co to jest Komunikaty Dzisiaj :Wystąpił błąd. Spróbuj zalogować się ponownie później.
  Kod błędu: 1241465214094SCBF400 4.05.09 godź 21: 15 21`:20 21:30,Wystąpił błąd. Spróbuj zalogować się ponownie później.
  Kod błędu: 1241385425956SCBF400 Data3.05.09 godz23,10
  Kod błędu: 1241385425956SCBF400. Data3.05.09 godz23,23 PLAY podana strona jest obecnie niedostępna Zpowodu przebudowy serwisu.Zapraszamy ponownie pózniej .

 5. Abonent napisał:

  Wyniki testu

  Serwer: http://www.speedtest.pl
  Twój adres IP: 89.108.226.55
  Download: 255 kbps (31.9 KB/s)
  Upload: 201 kbps (25.1 KB/s)
  Data: 4.5.2009, 21:4:36

 6. Abonent napisał:

  A ja czekam aż konsultanci w OK będą kompetentni

 7. Maraks napisał:

  Nie martw się mam to samo 🙂

 8. To raczej długo poczekamy na to 😀

 9. Czy przypadkiem, w czasie kiedy Jorgen juz kierowal One, niejaki Chris nie zaczynal projektu “3” w tym samym kraju?

 10. Orange Play… Moze byc, jak wezmą stawki za minute z Play, darmowe smsy i zmixują to z tanim internetem w komórce… Szczyt marzeń: 29gr/min, free smsy i 1mb internetu za 50 gr ;]

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.