BlogPlay.eu10 komentarze dla wpisu “Play prześwietla Orange Go”

 1. Dla czego tym się nie zajmie odpowiedni urząd? Mówią że do wszystkich sieci 29 gr a małymi literkami , że nie dotyczy play i cyfrowy polsat…

 2. Ciekawe czy play prześwietli nowa ofertę popa.

 3. dobre są te reklamy..
  tutaj maja sens i fajnie pokazuja klientą o co biega z “hłyyyut matetingowy” 😉

  ciekawe jak tak taka sie prześwietli..
  😉

 4. @Piotr nie porównają z Popem bo tu już trudniej określić, która oferta jest lepsza

 5. POPa nie prześwietlą, ponieważ POP oferuje (obok stałej stawki 29 gr do wszystkich poza Play) także liczne zniżki wewn. sieci, w tym taki hit, jak rozmowy po 3 gr i sms za 1 gr do trzech wybranych numerów w Orange lub na stacjonarne na 6 zł/mies. (niezależnie od ilości numerów: 1, 2 lub 3), lub POPZona, czy masz za staż do 30 proc. wartości doładowania w Orange i na stacjonarne. Przy czym klientów Orange jest o wiele więcej niż tych w Play. – Jestem obiektywny: jestem zarówno w Play (od 8. dnia istnienia sieci), jak i w Orange (od 1999 r.).

 6. @K-9 o czym ty mowisz? Do 3 numerow? W popie zawsze byl pakiet 600 smsów za 6 złotych do wszystkich… Zmienili cos? Na stronie orange coprawda jest mniejszy chaos niz na play, ale w orange nie idzie w ogóle znaleźć jakichkolwiek informacji poza “U nas jest tanio, rozmowy już od 29 gr, jesteśmy super”.

  Jedyne czego teraz brakuje playowi to NAPRAWDĘ tani internet przez komórkę. Heyah – 2gr/100kb, Wp mobi – tak samo (w planie taryfowym “internet”), orange pop w pakiecie 20mb za 10 zł czyli 100kb za 4gr (chyba tak sie kalkulowało).
  A w play te nieszczęsne 10gr… ;/

  No i często słyszę opinię, że takim chwytem marketingowym playa są “darmowe” smsy we freshu. Aż nagle okazuje sie ze 500 smsów przy doladowaniu za 5zł dane są nam na 5 dni.
  Tylko pięć dni. I aż za darmo!

  Czekam na abonament z minutą za 25 gr, darmowym zbieraniem minut z sekundowym naliczaniem, darmowymi smsami do play, 2gr sms do wszystkich i internetem 1gr/100kb ;D Kupuję bez zastanowienia nawet na 4 lata xD

 7. To się powoli nudne robi… POPa nie prześwietlą, bo mają gorszą ofertę. To POP ich może prześwietlić.

 8. Tylko czekam, aż Orange zacznie prześwietlać. Marzę o tym. Ale nikt z W3 tego nie zrobi, bo są zbyt konserwatywni. Nam, użytkownikom Playa każda konkurencja jest na rękę, bo operator musi się wtedy bardziej starać, ale niestety nie liczę na to. Trójko, przebij proszę Playa i wskaż w reklamach jego słabe strony, proszę!

 9. W NOWYM ORANGE WSZYSTKIE ZNIŻKI NA POŁĄCZENIA WEWNĘTRZNE ITP. SĄ W DZIALE PROMOCJE!!!
  WIĘC NIE CIESZYĆ SIĘ!
  JA BYŁEM U TYCH ZŁODZIEI PONAD 4 LATA I NIE ŻAŁUJE ŻE DAŁEM DYLA 🙂

 10. A SMS za free w Play to nie promocja? Zastanówcie się zanim coś napiszecie..

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.