BlogPlay.eu

Namieszał i odchodzi

04.18.2009 9:45:20 · Opublikowano w ciekawostki, inne, PLAY news, wywiad
Wszystkim zainteresowanym zmianami na stanowisku prezesa P4 polecam lekturę wywiadu dostępnego pod adresem:http://wyborcza.pl/1,82244,6512212,Namieszal_i_odchodzi.html. Z całego wywiadu wybrałem jedno pytanie, które zamieszczam poniżej: Zostawia pan Play w połowie drogi. Wy macie jakieś 2,5 mln klientów, konkurenci po 14 mln. Zostało dużo pracy.
- Ubiegły rok zamknęliśmy liczbą 2 mln klientów i co miesiąc przybywa nam kolejne 200 tys. klientów. To jest świetny moment, żeby odejść. Nikt już nie kwestionuje sukcesu Play. Teraz Play wkracza na drogę kontynuacji wzrostu. Ja nie jestem facetem, który zajmuje się "kontynuowaniem". Ja jestem gościem od robienia nowych rzeczy. Dlatego wolę wziąć coś w Azji, co dziś jest tylko prezentacją w Power Point, i zrobić kolejny Play, tylko dla ponad miliarda ludzi. To mi daje satysfakcję.
Jak widać Chris jest osobą, która uwielbia robić wszystko od podstaw, tworzyć coś z niczego. Azja będzie dla niego w tym wypadku wspaniałym rynkiem, gdzie za kilka lat powstanie sieć której nie będzie można się wstydzić. Źródło wywiadu: wyborcza.pl
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “Namieszał i odchodzi”

 1. tranquilizedmj napisał:

  “Azja będzie dla niego w tym wypadku wspaniałym rynkiem, gdzie za kilka lat powstanie sieć której nie będzie można się wstydzić.” – a to PLAY to jakiś wstyd jest? Bo tak można zrozumieć.

 2. uznanie 🙂

 3. Nie Play nie jest wstydem. Mówię w tym wypadku o świętej trójcy, operatorach zasiedziałych, nie robiących nic by zmniejszyć ceny.

 4. Friendly_X napisał:

  powinienes napisac “ktore beda duma”…

 5. Cos sie ostatnio obijacie drodzy Administratorzy… Srednia 1 news na 2-3 dni nie jest za bardzo imponujaca… Traktujac powaznie swa dzialalnosc nalezy nieustannie samemu poszukiwac newsow, czesto u zrodla (np. rzecznik, pracownik salonu, itd) , a nie czekac, az news pojawi sie na innej stronie i wtedy na zasadzie ”kopiuj – wklej” lekko przy tym modyfikujac tresc, podawac jako wlasny news.

 6. zbyt kolorowo to wszystko brzmi – ten powód odejścia 😉

  w każdym bądz razie – szkoda że “Kris” nas zostawia -bo pokazał klase.

 7. Odszedłem z Playa jako pracownik niedawno… Chris tez się opamiętał… 😉 a tak serio – widziałem Jego wystąpienia – człowiek z klasą… good luck 😉

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.