BlogPlay.euPromocja wiosenna

04.15.2009 18:33:23 · Opublikowano w ciekawostki, PLAY news, promocja
Już od 16 kwietnia w Play wiosenna promocja. Oto jej warunki po uwzględnieniu rabatów:
 • w przypadku One Play 25 - 5 PLN przez 2 Okresy Rozliczeniowe, 12,5 PLN przez kolejne 4 Okresy Rozliczeniowe oraz 25 PLN do końca trwania Umowy
 • w przypadku One Play 45 - 10 PLN przez 4 Okresy Rozliczeniowe, 22,5 PLN przez kolejne 2 Okresy Rozliczeniowe oraz 45 PLN do końca trwania Umowy
 • w przypadku One Play 65 - 20 PLN przez 6 Okresów Rozliczeniowych oraz 65 PLN do końca trwania Umowy
 • w przypadku One Play 95 - 35 PLN przez 6 Okresów Rozliczeniowych oraz 95 PLN do końca trwania Umowy
 • w przypadku One Play 145 - 60 PLN przez 6 Okresów Rozliczeniowych oraz 145 PLN do końca trwania Umowy
Źródło: Blog Tako rzecze ... rzecznik Aktualizacja: Dla lepszego wyjaśnienia sprawy: Od dziś tj. 16 kwietnia ruszają trzy wiosenne promocje w Play. „Promocja wiosenna” przeznaczona dla nowych abonentów, „Promocja wiosenna w eShop” dla nowych i obecnych klientów, którzy zakupią usługę przez Internet oraz „Promocja wiosenna dla Abonentów Play”. Każda z promocji przewiduje rabat na abonament a także jeden z trzech promocyjnych pakietów do wyboru. Promocje potrwają od 16 kwietnia br., do odwołania. W ramach oferty „Promocja wiosenna” Klient otrzyma:
 • rabat na abonament w wysokości na okres uzależniony od wysokości kwoty abonamentu
 • 1 z 3 pakietów do wyboru. Liczba minut / SMS w pakietach oraz okres promocyjny są także uzależnione od wysokości kwoty abonamentu.
obrazek-21 Zawierając umowę przez Internet Klient może skorzystać z „Promocji wiosennej w eShop” (dostępne Oferty: One Play 25, One Play 45 oraz One Play 65). Abonent otrzyma dodatkowo rabat w wysokości 25% wartości abonamentu przez 9 miesięcy (oraz rabat wiosenny) w wyniku czego zapłaci jeszcze mniej: obrazek-22 Abonent Play (korzystający z oferty głosowej lub data z abonamentem lub oferty mix), który podpisuje kolejną umowę w ramach Oferty One Play może skorzystać z „Promocji wiosennej dla Abonentów Play”. W ramach promocji otrzyma:
 • Dwa rabaty (rabat wiosenny oraz rabat dedykowany dla Promocji wiosennej dla Abonentów Play) - w wyniku ich naliczenia opłata za poszczególne abonamenty będzie wynosić:
obrazek-23
 • Oraz 1 z 3 pakietów do wyboru, wymienionych w tabeli poniżej:
obrazek-24 Jednocześnie wprowadzamy pakiety dostępne dla wszystkich Abonentów Oferty One Play (Abonent może mieć aktywny maksymalnie jeden pakiet każdego rodzaju. Abonenci, którzy podpiszą umowę w ramach Promocji wiosennej będą mogli aktywować dodatkowo inne pakiety niż ten który dostali bezpłatnie w promocji). obrazek-25 Źródło: Blog Tako rzecze ... rzecznik
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “Promocja wiosenna”

 1. ciekawe kiedy wreszcie jakieś zmiany w play dla firm? może ktoś coś wie?

 2. DDluk , dopisz tylko że ta promocja o której piszesz jest skierowana dla abonentów play( czyli osób chcących zawrzeć kolejną umowę z operatorem ) lub też dla osób przenoszących numer.

  Dla klientów ” z ulicy ” sprawa wygląda tak :
  25 > pierwsze 2 miesiące rabat 15 zł
  45 – pierwsze 4 miechy rbat 25zł
  65 , 95 , 145 – rabat przyznawany na pół roku.

  dadatkowo abonent wybiera sobie jeden z 3 pakietów : darmowe minuty do play i stacjonarne , pakiet minut do wsyztkich sieci albo pakiet darmowych sms .

  nie chce mi się pisać jak dokładnie to wygląda , bo i czasu mi brak 🙂

 3. czyli jak mam OP45 moge kupic pakiet za 5 zl i miec 100 sms TAK?

  Ciekawy jest ten blog, ale autor z lekcji języka polskiego ma chyba duże zaległości, bo w każdej wiadomości błędy, literówki, a do tego żeby zrozumieć sens zdania trzeba czytać je 5 razy… szkoda… może o korekcie warto pomyśleć?

 4. @mir

  Haha 😛 Dobre. Tekst ten został wzięty z oficjalnego komunikatu operatora Play 🙂

 5. @mir
  nie ma się co nabijać ja obecnie jestem dyslektykiem i co lepsze nie przeszkadza mi to w kończeniu studiów technicznych na renomowanej uczelni . A w Play jestem bo umie LICZYĆ!! Trza umieć w życiu liczyć a najlepiej na siebie a poza tym :
  http://dysleksjarozwojowa.wordpress.com/2007/05/18/slawni-z-dysleksja/

 6. Zamiast zaslaniac sie dysleksja mozna od czasu do czasu sprawdzic co sie pisze chocby w wordzie a i FF (ktorego zwolennikiem nie jestem) ma opcje sprawdzania poprawnosci tekstu. Jak sie chce to moze. Czeba kcieć.

  A oferta nie pwoiem, idzie w dobrym kierunku. Zwłaszcza opcja bez telefonu – 12 miesiecy, 45 zł so wykorzystania za 25 i przynajmniej wg ulotki – minuta za 25 gr!

 7. 9.04`09 złożyłem wniosek o przeniesienie numery z ERY do Play. Interesuje mnie abonament Play One 65. Może mi ktoś powiedzieć z jakiej oferty powinienem skorzystać by płacić jak najmniej? Nie potrzebuję telefonu. Pogubiłem się w tych zniżkach. Taniej za przeniesienie, taniej w e-shopie, taniej bez telefonu… Do tego oferta się zmieniła a z tego co wiem mogę skorzystać ze starej i z nowej (data złożenia wniosku, data podpisania umowy).

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.