BlogPlay.eu8 komentarze dla wpisu “Play i Heyah – porównanie”

 1. misiek8881 napisał:

  Super reklamy 🙂

 2. bez rewelki 😀

 3. Z rewelką.

 4. Co w tej reklamie takiego nadzwyczajnego? dla mnie te reklamy to pic na wode. Play jest dobrze bo ma stawki mtr wybite w kosmos i zeruje na tym strasznie. Ale jednak ich oferta nie jest taka najlepsza bo te smsy to tez sa z gwiazda i drogi internet w porownaniu z Heyah (w rownej taryfie dwa grosze) w Play dwanascie.

 5. ciekawe kiedy proces :).

 6. @Name
  Ale przeciętnego kowalskiego nie obchodzi mtr. Przeciętny kowalski chce mieć tanio. I ja jestem takim Kowalskim i jak mam tanio to w to wchodzę!! Smsy dostajesz bez aktywacji, poprostu je masz. Zaznaczmy tu ze smsy są dodatkiem, a ich właściwa cena to 9gr wiec nawet gdy skonczy sie promocja z darmowymi smsami to i tak bedzie to najtaniej na rynku!!
  Biorąc pod uwagę stawki za połączenia i smsy za darmo, smiało stwierdzam że internet może być póki co nieco droższy – odbiję sobię właśnie na tanszych rozmowach/smsach.

 7. #name
  Ty masz zawsze wżyciu jakieś problemy czy po prostu malkontent z Ciebie?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.