BlogPlay.eu12 komentarze dla wpisu “playfresh.pl”

 1. Mało informacji na stronie playfresh.pl. Że tak kalkulowało im się zakupić nową domenę. Jeszcze cały Fresh we Flashu, a konkrety i tak są na playmobile.pl

 2. Kanalia napisał:

  strona nie wygląda lepiej niż wyglądała, a na http://web.playmobile.pl/pl/play-karta/index.html ciągle Nowy Play na Kartę :/

  i brak ważnego podpisu…

 3. I nie tylko podpisu. Połowa regulaminów z Usług Dodatkowych jest przestarzała.

 4. wybaczcie, ale jak zwykle jakiś jełop projektował tą stronę – to jest doprawdy tragedia…

 5. @STFU
  Zakup domeny to jest 1zl (w zaleznosci przez kogo kupujesz) za pierwszy rok 😉
  A pozniej mozesz jej nie przedluzac jak juz jej nie chcesz….

 6. Taka trochę denna. Wygląda jak stworzona w 10 min.

 7. bo(o)t_manager napisał:

  @Rogi Może i denna, prawdopodobnie też długo nie warzona :), ale ma jedną zaletę która, niweluje jak dla mnie wszystkie niedogodności. Jest szybka.

 8. blog rzecznika play nie żyje?

 9. SebaStian napisał:

  no chyba coś padło ;p

 10. potargany napisał:

  chyba na żaden blog nie można wejść

 11. ursus2400 napisał:

  Hej. Mam MiniMixa i wszedłem do Play24, a tam w usługach na samym dole strony zmiana taryfy na Play Fresh. Ktoś próbował, czy może bład webmastera? Jak będzie wszystko jasne przechodze odrazu.

 12. A ja chciałem powiedzieć, że dziś chcac złożyć wniosek o przeniesieniu numeru z abo na play fresh po zakonczeiu umowy dowiedzialem sie od Pani z BOK, ze nie ma takiej opcji na razie i być moze bedzie za pare tygodni, moze miesiac…zenuaria powiem szczerze, gdybym o tym wiedzial, to bym sie nawet nie zastanawial wczesniej, tylko zlozyl wymowienie umowy z 30 dniowym terminem i kupil dzis starter play fresh…czyli slowem, zostalem wprowadzony w blad przez pracownikow 2 punktow Play i teraz mam do wyboru albo rezygnacje z umowy i bujanie sie z abo prznajmniej jeszcze dodatkowy miesiac, albo bujanie sie na abo dalej, bez oferty przedluzeniowej…Kpina, powiem szczerze.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.