BlogPlay.eu

12 komentarze dla wpisu “Video z konferencji Play”

 1. Bardzo miło mi się to oglądało. Pierwsze co mnie ujęło to szef play, który widać, że to człowiek otwarty na ludzi i ten jego strój:)
  A co do samej prezentacji oferty, to pomysł super.

 2. ja bym chcial taki stroj sluzbowy 😀

 3. No to mamy rozmowy najtańsze na kartę!
  Kiedy następna taka konferencja na temat nowego abonamentu?
  Bo lojalni klienci czują się pokrzywdzeni.
  Mieli tak samo traktować wszystkich!!!

 4. Czekamy na kolejne przecieki do abo.

 5. Przecież macie już Ofertę Urodzinową i nie będzie już innej.

 6. co to za informacja????

  dostałem sms z informacją o doładowaniach dla karty – jako promocja – 50+20 to normalka, ale także 70+30 itd… sms odsyła do strony PLAY

  no szkoda tylko, że jakoś nigdzie takiej informacji na stronie playmobile NIE można znaleźć (chyba ze jest tak super dobrze schowana)

 7. @Kas
  Przy takiej ofercie na pewno bym teraz abo nie przedłużył, a chyba nie o to tutaj chodzi, chociaż może. Wg mnie RePlay może co najwyżej uciec z podkulonym ogonem. Poza tym interesuje mnie wyłącznie umowa 12 mies. bez telefonu, a ta nie jest ciekawa.

 8. Super oglada sie takie relacje z konferencji, oprocz smiesznych akcentow dla rozladowania emocji, ciekawie przygotowany i poprowadzony przekaz. Jeszcze raz napisze Fresh jest rewolucyjnym prepaidem.

 9. a co z konkursem?

 10. Fresh zgarnął wszystko.

 11. @Kas, prawdziwa urodzinowka bedzie w polowie kwietnia 😀

 12. Eni a mógłbyś uchylic rąbek tajemnicy nowej urodzinówki?:P Może coś na temat ceny jakiejś konkretnej słuchawki?(bynajmniej nie mam na mysli promocji typu ‘omnia za 1zl w abo 20zl:P…chociaz w sumie czemu nie:D) 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.