BlogPlay.euPowiew świeżości w Play – nowa rewolucyjna oferta na kartę

03.05.2009 14:42:34 · Opublikowano w cenniki, doładowanie, inne, komunikat, oferta, pakiet, pre-paid
Dnia 16 marca Play wprowadza na rynek nową, świeżą ofertę na kartę – Play Fresh. To najbardziej rewolucyjna oferta na rynku z najniższymi stawkami za połączenia i SMS-a. Play Fresh oferuje najlepszą stawkę za połączenia do wszystkich sieci - 29 groszy oraz SMS-a do wszystkich sieci za 9 groszy. Ponadto koszt MMS-a do wszystkich sieci to 19 groszy, a transmisja danych to jedyne 12 groszy /100 kb.
„Play wprowadza agresywną taryfę pre-paid, która nie jest krótkoterminową obniżką cen, ale kluczową ofertą wykorzystującą niskokosztową strukturę Play. Jest to rewolucyjne posunięcie, które pokazuje możliwości Play w dostarczaniu wszystkim konsumentom tanich rozwiązań”
– powiedział Chris Bannister, dyrektor zarządzający P4.
„Od uruchomienia sieci niespełna 2 lata temu, Play pozyskał 2 miliony klientów oferując tanie połączenia głosowe i tekstowe, tani roaming i dostęp do sieci szerokopasmowej, jak również doskonałe telefony. W chwili obecnej Play może zaoferować takie samo podejście klientom pre-paid. Celem Play jest wyjście naprzeciw potrzebom konsumentów dzięki wykorzystaniu możliwości nowoczesnej sieci 3G i 2G, nowoczesnych technologii i wydajnej struktury organizacyjnej, które pozwalają na ogromne oszczędności. Tymi oszczędnościami Play dzieli się z klientami oferując najtańsze na polskim rynku połączenia głosowe, sms-owe i przesył danych”
– dodaje Chris Bannister. To nie koniec rewolucyjnych i nowatorskich rozwiązań w Play Fresh! Jest to jedyna oferta, w której każde doładowanie – nawet 5 zł – wydłuża okres ważności konta na połączenia wychodzące aż o 365 dni! Play Fresh oferuje także zupełnie nowy starter w cenie 5 zł, w ramach którego do wykorzystania jest 5 zł. To najbardziej konkurencyjna oferta na rynku –teraz każdy może mieć Play Fresh. Pozostałe startery za 9 zł oraz 30 zł, oprócz wartości nominalnej oferują także bonus na start: – starter 9 zł – jednorazowo dodatkowe 3 zł, gdy Klient posiada na koncie min. 14 zł – starter 30 zł – jednorazowo dodatkowe 15 zł, gdy Klient posiada na koncie min.40 zł. obrazek-8 Doładować numer w Play Fresh można kartą zdrapką w cenie już od 5 zł! Pozostałe dostępne nominały to 10 zł, 30 zł oraz 50 zł. Doładowania w kwotach od 5 zł do 300 zł dostępne są także poprzez inne kanały. obrazek-9 W Play Fresh dostępne są również usługi dodatkowe obniżające koszty: - 100 minut za 0 groszy w ramach sieci Play - za 5 zł (ważne przez 30 dni) - 5 MB na korzystanie z Internetu i WAP - za 5 zł (ważne przez 30 dni) - 2 za 1 – za każde 2 minuty rozmowy przychodzącej z innej sieci dodatkowa 1 minuta na rozmowę do wykorzystanie do wszystkich sieci - za 3 zł (usługa dostępna dopóki Klient ma konto ważne na połączenia wychodzące) Więcej informacji od 16 marca 2009 r. na stronie www.playmobile.pl Źródło: Komunikat prasowy Play
Źródło:

112 komentarze dla wpisu “Powiew świeżości w Play – nowa rewolucyjna oferta na kartę”

 1. obecnie raczej nie będzie mi się opłacać teraz przejść na fresha bo: mam pakiet 200sms co miesiąc oraz minuty na deser oprucz tego 30minut za 9zł promocja.
  Na moje potrzeby wystarcza a fresh nie przebija tych cen niestety.

 2. “szkoda ze promocja z sms’ami trwa do odwołania,szkoda że nie na stałe:(”
  Bnus w starej play karcie za doładowanie też jest do odwołania, a wiemy ze do dzis działa. Muszą to zostawić, bo to bedzie przyciągać ludzi zeby doładowywać te 30 zł co miesiąć. Jeśli przejdę z starej play karty to tylko dla tych sms, bo 200 to dla mnie trochę za mało i muszę się ograniczać, co nie zmienia faktu, że i tak te 200 sms to świetna oferta np. w porównaniu do czasów gdy przez miech miałem popa. Tam pieniądze z konta to mi znikały w tempie zastraszającym.

 3. ja gdzieś czytałem, że startery (nie wiem jak z przechodzeniem) są ważne już od 5/3 – czyli jak ktoś ma – przynajmniej nowy starter – to powinien mieć już nową taryfę od zaraz

 4. PS. Nie bedzie zmian w abo. Zgodnie z wypowiedzia Gruszki kolejnym krokiem beda zmiany w Mixie nad ktorymi wlasnie pracuja. Wiec pewnie przed urodzinami nie wyrobia sie ze zmianami w abonamencie… Wypowiedz dla serwisu mediarun.pl

 5. rzecznik na swoim blogu:

  Widzę po komentarzach, że istnieje niepewność co do zapisów w regulaminie. Powtarzam raz jeszcze: z usług można korzystać zarówno w zasięgu P4 jak i naszego partnera roamingowego!!! Oczywiście na terytorium Polski.

  Dobra wiadomość, nasz dzial IT i Billingu tak się naFRESHował, że pakiety będą działy przed 16, kto wie może nawet dziś, albo podczas weekendu. (uwaga napisałem “może” to nie znaczy na 100%).

  Pakiety będzie można aktywować kilka razy, ile to określi regulamin. W ramach pakietu możemy dzwonić na telefony stacjonarne i te w najbardziej konkurencyjnej sieci GSM w Polsce.

 6. Wie ktoś coś może na temat abonamentu i związanej z nim oferty urodzinowej? Będą jeszcze jakies zmiany czy aktualna oferta( która nota bene jest kiepska) pozostanie niezmieniona? ? Jestem w trakcie przenoszenia numeru do Play i zaczynam się powoli wahać bo wydzwaniają do mnie z plusa z co raz to lepszymi rabatami prosząc mnie żebym u nich pozostał. Dlatego też prosiłbym kogoś poinformowanego w tym temacie aby udzielił mi ( i sporej grupie osób będących w podobnej sytuacji) jakichś informacji a propos (miejmy nadzieje:P ) kolejnej oferty urodzinowej:)

 7. Oferta abonamentowa na pewno jeszcze sie zmieni ale dopiero w polowie kwietnia.

 8. LOL. Totalna masakra po prostu. 😀
  Tylko gdzie haczyk???? 😉

 9. Lol przenosze nr do play – mam czas do 20 marca… i co tu robic hmmm play karta taka zachecajaca…a stary abonament w play jest identyczny jak w erze(taki mi zaproponowali).

 10. Friendly_X napisał:

  miszon – nie ma haczykow… 😉

 11. Play Fresh…

  Dotychczas jako osoba nie dzwoniąca zbyt wiele byłem zadowolony z oferty Mobilkinga, gdzie dowolne doładowanie przedłużało połączenia wychodzące o trzy miesiące. Gdy kilka dni temu dowiedziałem się o planowanej przez czwartego operatora tel…

 12. Play Fresh…

  Dotychczas jako osoba nie dzwoniąca zbyt wiele byłem zadowolony z oferty Mobilkinga, gdzie dowolne doładowanie przedłużało połączenia wychodzące o trzy miesiące. Gdy kilka dni temu dowiedziałem się o planowanej przez czwartego operatora tel…

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.