BlogPlay.eu15 komentarze dla wpisu “Shine i 5800”

 1. Co, gdzie, jak?
  Dajecie zdjecie i nic wiecej?
  W jakiej cenie ta nokia?

 2. Szczuri napisał:

  JA CHCE NOKIE 5800! Czekałem na nią ale dowiedziałem się że będzie 3 sieciach ale nie w Playu – jeśli cena będzie konkurencyjna co do innych sieci to zostaje w Play.

 3. Pewnie nie będzie konkrecyjna.

 4. lakatus napisał:

  Do Rogi.
  Chlopie ale z Ciebie pesymista odrazu zakladasz ze Play cianko wypadnie na tle innych. Troche optymizmu cennik tej sluchawki juz znany. Oferta na tle allegro wydaje sie byc calkiem atrakcyjna ….zobaczymy z jakimi stawkami wyjedzie OPE(OrangePlusEra)

 5. Nie jest konkurencyjna, bo nie ma na razie konkurencji u innych operatorów. 😉

 6. a zrodelko tej informacji to gdzie!??? 😛

 7. Tajne, hehe ;p

 8. lakatus napisał:

  Do rogi
  To ze nie ma konkurencji w ofercie 5800 u innych opow to jest napewno aksjomat…a doplata ze strony Play w ofercie telefon na zyczenie napewno nie moze byc uznana mianem smiesznej.

 9. Eni… zadne tajne. Ta informacja pojawila sie najpierw na blogu Rzecznika Play a Wklejacz posta i zdjec nie podal zrodla.. Polecam sprawdzic godziny pojawienia sie obu postow. Tu i u Rzecznika.

 10. @tyler

  Masz rację, pojawiła się najpierw na blogu rzecznika. Niestety to nie on był źródłem informacji, którą miałem jakieś 10 minut wcześniej. Dodałem newsa chwilę po rzeczniku bo wcześniej nie miałem takiej możliwości. Jak używam jakiegoś źródła to o tym piszę. W tym wypadku było inaczej.

 11. ddluk.. Chcialbym wierzyć w Twoje slowa ale przyznasz, ze wyglada to bardzo podejrzanie..

 12. @Tyler

  Nie karzę Ci w to wierzyć. Zawsze podaję źródło jak coś piszę na podstawie wpisów Marcina. Możesz sprawdzić w innych newsach.

 13. kaŻę !!!!!

  Wiem… dlatego sie zdziwilem, ze nie podales zrodla.

 14. karzę i każę to bardzo ciekawe słowa 🙂 Choć znaczą co innego oba są poprawne 😀

 15. Eni masz racje.. ale nie ma slowa “karzĘ”.. jest “karze” jako odmiana (ktos poddal sie karze). Ale “ja kaŻę jemu cos zrobic” pisze sie przez “Ż”

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.