BlogPlay.euProśba o doładowanie

02.26.2009 20:01:28 · Opublikowano w ciekawostki, doładowanie, kod, komunikat, PLAY news, promocja, regulamin
Z dniem 26.02.2009 multimedialny operator Play wprowadza nową promocję o nazwie „Prośba o doładowanie”. W ramach Usługi Promocyjnej użytkownik może wysłać informację z prośbą o zasilenie konta na dowolnie wybrany przez siebie numer w Play lub w innej sieci. W celu wysłania informacji z prośbą o zasilenie konta należy wybrać *122#, a następnie wpisać wybrany przez siebie numer i zatwierdzić zieloną słuchawką. Wysyłając wiadomość do Abonenta Play, (z wyłączeniem taryf typu mix) konto zasilone zostanie bezpośrednio z jego abonamentu. W przypadku wiadomości wysyłanych do Abonenta oferty mix, posiadacza telefonu na kartę, abonenta lub użytkownika dowolnej innej sieci telefonii komórkowej otrzyma on informację o braku środków na koncie i podpowiedź gdzie może wykonać doładowanie. Usługa Promocyjna jest bezpłatna a doładowanie konta jest realizowane w ciągu 24 godzin od daty zlecenia. Promocja skierowana jest do Abonentów Play Mix, Nowy Mix w Play oraz Mix. Więcej informacji na stronie www.playmobile.pl Źródło: Komunikat prasowy Play Nasz komentarz: Niestetyt nie mogę napisać nic sensownego na temat tej usługi bo dodaję tego newsa, że tak powiem z lokalizacji wyniesionej :) Jak tylko wrócę do domu to nie omieszkam sprawdzići napisać jak to działa.
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “Prośba o doładowanie”

 1. rockandroller napisał:

  ciekawe jak przyspieszyli 24 godziny? Pasja z braku tematów, kreuje sama problemy. Walcząc o zainteresowanie zrobią wszystko. Moim zdaniem fajna usluga dla małolatów, którym wiecznie brakuje kasy na karcie.

 2. AliHold'em napisał:

  Dla matołów? Bardziej dla dzieciaków, więc rozwiązanie dla danej grupy trafia w cel 🙂

 3. AliHold'em napisał:

  Dla matołów? Bardziej dla dzieciaków, więc rozwiązanie dla danej grupy trafia w cel 🙂

 4. Tą kase ktora ja wysle danej osobie bedzie pobieralo ze srodkow poza abonamentem czy z pakietu zlotowkek ? ?

 5. barnaba napisał:

  Mateo, kasa za doładowanie jest naliczana poza abonamentem

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.