BlogPlay.euBonus dla nowych klientów prepaid w PLAY

02.17.2009 15:52:28 · Opublikowano w ciekawostki, doładowanie, inne, PLAY news, pre-paid
18.02.2009 w PLAY rozpocznie się promocja pierwszego doładowania w prepaid. Promocja dotyczy taryf Play Karta i Nowy Play na Kartę. Oferta będzie obowiązywać do 10 marca. Klient po wykonaniu pierwszego połączenia, otrzymuje powitalną wiadomość:
"Witamy w Play! Doladuj konto w ciagu 3 dni za minimum 10zl a otrzymasz drugie 10zl w prezencie w ciagu 48 godzin! Waznosc Twojego konta wydluzy sie o 30 dni!"
Jeśli w ciągu 3 dni klient doładuje konto to w ciągu 48 h od momentu doładowania otrzyma bonus za doładowanie - 10zł, który wydłuża ważność konta o 30 dni. Po przydzieleniu bonusu otrzymuje powiadomienie o przydzieleniu bonusu. Bonusowe złotówki można wykorzystać na połączenia krajowe. W taryfie Play Karta bonus można wykorzystać na: voice, video, SMS, MMS, WAP. W taryfie Nowy Play na Kartę bonus można wykorzystać na: voice, video, SMS.
Źródło:

9 komentarze dla wpisu “Bonus dla nowych klientów prepaid w PLAY”

 1. jest jeszcze taryfa “play karta” dostępna dla nowych użytkowników?
  dziwnym trafem moja “play karta” uległa migracji do “nowy play na kartę”, straciłem wszystkie dobrodziejstwa z tym idące (pakiet 200sms, bonusowe doładowanie, zbieraj minuty). Konto mam cały czas aktywne od ponad roku, więc czuje się oszukany przez play, bo wbrew mojej woli/wiedzy zostałem bezczelnie przeniesiony do nowej taryfy na co się nie zgadzałem i zdecydowanie sam tego nie zrobiłem.
  Zgłosiłem to do play przez formularz, póki co nie ma odzewu.
  Miał ktoś podobny problem?

 2. Prawdopodobnie wybrałeś kod 107 i zmieniłeś taryfę

 3. WhiteSmurff napisał:

  oczywiscie ze jescze sa startery z starej taryfy… juz coraz mniej ale jeszcze np na allegro mozna znalesc spokojnie 🙂

 4. ta jasne rzeczywiscie palay nadawal od H i ciut ciut …….. teraz ja sie pytam: A CO DLA STARYCH POSIADACZY PLAY?? GDZIE JAKAS PROMOCJA CZY COS?? WCIĄGACIE NOWYCH ALE NIC POZNIEJ NIE DAJECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. SebaStian napisał:

  mi tam nie muszą nic dawać, no może żeby co roku pakiet 200 sms przedłużać, albo chociaż 100 ;p bo i tak 200 nie pisze…

 6. to ja jeszcze ciagne na pakiecie 1000sms/10zl do wszystkich sieci, to jest dopiero skarb ;)!

 7. komandos napisał:

  grzev nie starczy Ci że za doładowanie za 50zł dostajesz 20zł do wszystkich? Mi pasuje. Obniżam stawkę do WSZYTSKICH do 35gr/min do tego usługa zbieraj minuty mi to pasuje.

 8. biotyt napisał:

  grzev: Zapraszam do Orange gdzie dawno nic się nie zmieniło, a bonusy w sieci aż do znudzenia. Chciałbym dostawać w swojej sieci bonusy, które zależą od jak najczęstszych i jak największych doładowań. W Play np. każdy może aktywować 30 min do wszystkich sieci co miesiąc, ostatnio pojawił się podobno pakiet 200SMS za 9zł do wszystkich sieci. Chciałbym takie coś…

 9. biotyt napisał:

  Miało być – które nie zależą od jak najczęstszych…

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.