BlogPlay.euTaryfa miesiąca dla biznesu

01.26.2009 16:03:03 · Opublikowano w ciekawostki, inne, komunikat, PLAY news, promocja
Z dniem 27 stycznia br. w ofercie Play dla Firm wprowadzona zostaje promocja „Taryfa miesiąca dla biznesu”, która oprócz oferty Firmowa 100, dotyczyć teraz będzie również taryfy Firmowa 50. Klient decydując się na niniejszą taryfę otrzymuje 50% rabatu na abonament przez 9 miesięcy. W nowej promocji dla sektora biznesowego, każdy kto zdecyduje się na taryfę Firmowa 50 przez 9 pierwszych miesięcy, będzie musiał zapłacić jedynie 25 PLN netto w ramach opłaty abonamentowej Ponad to w ramach oferty Abonent otrzymuje bezpłatny pakiet minut na połączenia głosowe oraz wideo w Play w wysokości zależnej od wybranego Abonamentu, zgodnie z tabelą poniżej: tableka_firma Niewykorzystane w danym miesiącu minuty z pakietu minut darmowych nie przechodzą na kolejny okres. Dodatkowo usługa "Zbieraj Minuty w Firmie" przez pierwsze 6 miesięcy – bezpłatnie. Regulamin promocji taryfa miesiąca dla biznesu Źródło: komunikat prasowy Play Nasz komentarz: Jakiś czas temu pisaliśmy, że jest to bardzo ciekawa propozycja dla firm wybierających Play jako sieć komórkową. Tym razem promocja wygląda jeszcze lepiej, gdyż jak wiadomo 50 to suma na jąką np. mała firma może sobie pozwolić :)
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “Taryfa miesiąca dla biznesu”

  1. trafny komentarz redakcyjny można się tylko zgodzić :-))

  2. Sorry ddluk, ale będę szczery. Twoje komentarze są strasznie drętwe i trochę dziecinnie wyglądają. Wiem, że swego czasu ludzie o to prosili, ale chyba to się nie sprawdza. Co innego napisać długi artykuł na jakiś temat wrzucając kilka swoich przemyśleń a co innego coś takiego… Ale to tylko moje zdanie.

  3. Szkoda tylko że ten bezpłatny pakiet minut na połączenia głosowe oraz wideo w Play jest wykorzystywany dopiero po wykorzystaniu minut z abonamentu, szkoda, że nie są zabierane równolegle, tzn. dzwonie do PLAY to zabiera z pakietu minut do PLAY, dzwonię poza PLAY zabiera z minut w abonamencie.

  4. AliHold'em napisał:

    A co będzie jak 90% pokrycia kraju będą mieć nadajniki Playa? Już się boję 🙂 “zasiedziali” będą zastanawiać się gdzie ich zyski

  5. AliHold'em napisał:

    A co będzie jak 90% pokrycia kraju będą mieć nadajniki Playa? Już się boję 🙂 “zasiedziali” będą zastanawiać się gdzie ich zyski

  6. Moim zdaniem oferta bardzo mierna. Minuty nie przechodzą i to zarówno promocyjne jak i pakiet złotówek. Minusem jest brak “darmowych numerów”. Minusem jest schodzenie promocyjnych minut po wykorzystaniu pakietu kwotowego. Oferta bardzo cieniutka. Wygląda na to że nie przedłużę umowy…..

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.