BlogPlay.euW PLAY „Taryfa miesiąca dla biznesu”

01.14.2009 15:32:26 · Opublikowano w PLAY news
Z dniem 15 stycznia 2009r. w ofercie Play dla Firm wprowadzona zostaje nowa promocja „Taryfa miesiąca dla biznesu” , w której klient otrzymuje  50% rabatu na abonament przez 9 miesięcy w taryfie biznesowej Firmowa  100.

W nowej promocji dla sektora biznesowego, każdy kto zdecyduje się na taryfę Firmowa 100 przez 9 pierwszych miesięcy, będzie musiał zapłacić jedynie 50 PLN netto w ramach opłaty abonamentowej. Dodatkowo można stać się posiadaczem multimedialnego telefonu Sony Ericsson C902 w taryfie Firmowa 100 za jedyną 1 PLN.

W ramach oferty „Taryfa miesiąca dla biznesu” Abonent otrzymuje bezpłatny pakiet minut na połączenia głosowe oraz wideo w Play w wysokości zależnej od wybranego Abonamentu, zgodnie z tabelą poniże

Abonament

Firmowa

50

Firmowa

75

Firmowa

100

Firmowa

150

Firmowa 250

Ilość minut na połączenia głosowe i wideo w Sieci Telekomunikacyjnej P4

1500 minut

1500 minut

2000 minut

2000 minut

2000 minut

Niewykorzystane w danym miesiącu minuty z pakietu minut darmowych nie przechodzą na kolejny okres.

Dzięki usłudze „Zbieraj Minuty w Firmie” za każde 2 minuty przychodzące klient otrzymuje 1 minutę wychodzącą do wszystkich sieci. Jeśli Abonent w pierwszym okresie rozliczeniowym, w którym nastąpiła aktywacja numeru telefonu uruchomi usługę „Zbieraj Minuty w Firmie” przez 6 pierwszych pełnych miesięcy nie będzie pobierana opłata abonamentowa za korzystanie z niej, niezależnie od taryfy biznesowej.

Źródło: biuro prasowe Play

Źródło:

Jeden komentarz dla wpisu “W PLAY „Taryfa miesiąca dla biznesu””

  1. WSZYSTKO SWIETNIE! tylko kiedy wkoncu dowiem sie cos na temat oferty lojalnosciowej… konferencja zero informacji blog tez bok tez.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.