BlogPlay.euŻyczenia sylwestrowe

12.31.2008 11:00:43 · Opublikowano w blog, ciekawostki, inne
W tym roku życzenia lecą z automatycznej publikacji ze względu na sylwestrowy wyjazd. Nie będę też odpisywał na maile i komentarze. Wszystkie zapytania proszę kierować do plusika :) A teraz najważniejsze. Życzenia. W tym nowym nadchodzącym roku chciałbym życzyć: użytkownikom sieci Play- obniżenia stawek, tańszych telefonów i mniej awarii sprzedawcom- mniej klientów patrzących na telefon (Nokia i 8 megapiksla :P ) a nie usługi pracownikom z Taśmowej - hmmm wszystkiego najlepszego w nowym roku :) Marcinowi Gruszce - żebyś nie złapał przeziębienia po tym zgoleniu włosów z głowy ( za zdobycie przez Play 2 milionów klientów) wszystkim czytelnikom - więcej optymizmu, więcej konstruktywnej krytyki a nie pisania, że jesteśmy nie fajni wszystkim innym nie wymienionym - spełnienia wszystkich marzeń To by było na tyle. Do zobaczenia w nowym, mam nadzieję lepszym roku.
Źródło:

12 komentarze dla wpisu “Życzenia sylwestrowe”

 1. Dziękujemy i nawzajem ;).

  Ps. Drobna uwaga – pracownikom.

 2. Ja również dołączam się do życzen 🙂

 3. sprzedawcą ???????
  sprzedawcą można być, życzenia składa się sprzedawcom

 4. Dzięki ddluk i nawzajem 🙂

 5. Przepraszam chciałem powiedzieć sprzedawcom 🙂

 6. Drogo w Play napisał:

  Mam pytanie do PLUSIKA trochę nie na temat:
  Czy Play planuje od nowego roku zmienić stawkę za minutę do wszystkich sieci w Nowym Mixie i w Nowym Play na kartę lub wprowadzić nowe plany taryfowe dla tych ofert?
  Czekam na odpowiedź i Pozdrawiam

 7. Tak według oficjalnych informacji play obniży stawki w Mix-e i Na Kartę, jeżeli w komentarzach do życzeń światecznych nie będzie się zadawać pytań na które nikt nie zna odpowiedzi…

 8. Nie mamy żadnych informacji o obniżkach cen. Jeżeli takowe informacje będziemy posiadać napewno was poinformujemy o tym 🙂

 9. niefajni i niewymienionym razem…

 10. “sprzedawcą” ? Ddluk, piłeś przed postem? xD

 11. sprzedawcą … porażka 😉

 12. a gdzie zyczenia dla konsultantow z Biura Obslugi Klienta.. oni przeciez tez maja ciezko prace..;)

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.