BlogPlay.eu



Licencja opłacona

12.29.2008 15:29:18 · Opublikowano w PLAY news przez Damian Dzierżak

Dnia 23 grudnia Play opłacił licencję na używanie nadajników pasma GSM900.

Żródło: blog tako rzecze… rzecznik

Be Sociable, Share!
Źródło:

9 komentarze dla wpisu “Licencja opłacona”

  1. licencja na nadawanie 😛

  2. Licencja na wysylanie!

  3. licencja na zabijanie wielkiej 3 🙂

  4. gdzie na ślasku działa już 900?? 🙂

  5. W Rozkraczewie Górnym.

  6. Lublin Techniczna 4-6
    Lublin Grygowej 56
    Lublin Jana Pawła II 11
    Lublin Głowackiego 35
    Lublin Prusa 8
    Lublin Tetmajera 21
    Lublin Diamentowa 4
    Lublin Gospodarcza 7
    Lublin Kunickiego 143
    Lublin Koncertowa 15
    Lublin Dragonów
    Lublin Lwowska 38
    Lublin Turystyczna 9
    Lublin Krochmalna 13
    Lublin Fabryczna 19
    Lublin Nałęczowska 30
    Lublin Krzemionki 7
    Lublin Karłowicza 4
    Lublin Filaretów 7
    Lublin Diamentowa 23
    Lublin Działkowa
    Lublin Raabego 2a
    Piotrków Trybunalski Orla 1
    Piotrków Trybunalski Topolowa 1
    Bełchatów Fabryczna 7
    Tomaszów Mazowiecki Piaskowa 134-150
    Warszawa Jagiellońska 70
    Warszawa Krajewskiego 2
    Warszawa Jana Pawła II 82
    Warszawa Prymasa Tysiąclecia 98
    Warszawa Kowieńska 11-17
    Warszawa Stalowa 60/64
    Warszawa Andersa 26
    Warszawa Anielewicza 36
    Warszawa Wolska 58
    Warszawa Leszno 14
    Warszawa Solidarności 82
    Warszawa Targowa 39
    Warszawa Kawęczyńska 4B
    Warszawa Mińska 25
    Warszawa Piłsudskiego 1
    Warszawa Złota 9
    Warszawa Kolejowa 15/17
    Warszawa Pańska 73
    Warszawa Kopernika 36/40
    Warszawa Waszyngtona 96
    Warszawa 3 Maja 7
    Warszawa Emilii Plater 28
    Warszawa Tarczyńska 8
    Warszawa Radomska 4
    Pabianice Północna 25/27
    Warszawa Piękna 46/48
    Warszawa Wiejska 20
    Warszawa Marszałkowska 21/25
    Warszawa Gościeradowska 1A
    Warszawa Nieświeska 52
    Pabianice Jana Pawła II 68
    Warszawa Rembielińska 13
    Warszawa Łojewska 22
    Marki Piłsudskiego 138
    Warszawa Jagiellońska 88
    Warszawa Elektronowa 2
    Warszawa Annopol 4
    Warszawa Berensona 11
    Warszawa Marywilska 42C
    Warszawa Czeremchowa 38A
    Warszawa Nagodziców 4
    Warszawa Odkryta 48A
    Warszawa Lizbońska 1
    Warszawa Generała A. Chruściela 28
    Warszawa Wiatraczna 25
    Warszawa Serocka 3
    Warszawa Begonii 5
    Warszawa Jubilerska 6
    Warszawa Bora Komorowskiego 50
    Marki Piłsudskiego 1
    Warszawa Bronowska 60
    Warszawa Wał Miedzeszyński 604A
    Warszawa Bieżuńska 1
    Warszawa Majdańska 16
    Warszawa Odrębna 4
    Warszawa Szachowa 1
    Legionowo Siwińskiego 2
    Legionowo Kościuszki 16
    Chotomów Partyzantów 2
    Zielonka Wyszyńskiego 11
    Kobyłka Napoleona 2
    Zielonka Piłsudskiego 63
    Wołomin Wileńska 51
    Warszawa Jana Pawła II 23/25
    Józefów Słoneczna 15
    Otwock Zielna 25
    Warszawa Łazienkowska 14
    Warszawa Łużycka 10
    Warszawa Powsińska 61/63
    Warszawa Jałtańska 2
    Warszawa Puławska 436
    Warszawa Wita Stwosza 50
    Warszawa KEN 81
    Warszawa Migdałowa 6
    Warszawa Płaskowickiej 40
    Warszawa Instalatorów 9
    Warszawa Przy Bażantarni 10
    Warszawa Bokserska 36
    Warszawa Racławicka 46
    Warszawa Woronicza 19
    Warszawa Puławska 107
    Warszawa Racławicka 142
    Warszawa Taśmowa 7
    Warszawa 3 Maja 7
    Warszawa Bitwy Warszawskiej 1920r. 7
    Warszawa 17 Stycznia 56
    Warszawa Żwirki i Wigury 61
    Warszawa Rakowiecka 26/30
    Raszyn Sportowa 1B
    Warszawa Al. Jerozolimskie 144
    Warszawa Al. Jerozolimskie 225
    Warszawa Puławska 38
    Warszawa Poleczki 13
    Warszawa Popularna 8
    Warszawa Wojciechowskiego 35
    Warszawa Jana Kazimierza 62
    Warszawa Konarskiego 3
    Warszawa Krępowieckiego 9
    Warszawa Połczyńska 93
    Warszawa Człuchowska 66
    Warszawa Pirenejska 2
    Warszawa Kaliskiego 43
    Janki Pl. Szwedzki
    Warszawa Obozowa 95
    Warszawa Oławska 1
    Warszawa Krasińskiego 67
    Warszawa Żeromskiego 66/67
    Warszawa Kasprowicza 15
    Konstantynów Łódzki Mickiewicza 29
    Warszawa Broniewskiego 54
    Warszawa Sokratesa 1
    Warszawa Kasprowicza 72
    Warszawa Marymoncka 159
    Łomianki Brukowa 42/44
    Warszawa Gwintowa 3
    Warszawa Rudzka 18
    Warszawa Bobrowiecka 1
    Dziekanów Leśny Konopnickiej 65
    Laski 3 Maja 40/42
    Warszawa Hozjusza 2
    Piastów Żbikowska 1
    Michałowice Regulska 31
    Michałowice Główna 2
    Brwinów Grodziska 12
    Grodzisk Mazowiecki Poniatowskiego 5
    Milanówek Okrzei 3
    Warszawa Nowoursynowska 161
    Piaseczno Energetyczna/Puławska
    Piaseczno Orzeszkowej 23
    Piaseczno Broniewskiego 50
    Piaseczno Graniczna 2
    Konstancin-Jeziorna Świetlicowa 3
    Dawidy dz. nr 45/11
    Głosków Millenium 13
    Warszawa Sobieskiego 1/9
    Warszawa Grójecka 186
    Warszawa Chełmżyńska 180
    Warszawa Żegańska 1
    Pruszków Waryńskiego 1
    Legionowo Olszankowa 36
    Łódź Franciszkańska 17/25
    Łódź Ciasna 21A
    Łódź Armii Krajowej 40
    Łódź Mazurska 44/46
    Łódź Świtezianki 16
    Łódź Traktorowa 128
    Łódź Obywatelska 85
    Łódź 6 Sierpnia 80
    Łódź Rzgowska 17a
    Łódź Gdańska 149
    Łódź Pietrusińskiego 12-14
    Łódź Gorkiego 28
    Łódź Przyrodnicza 7-9
    Łódź Zachodnia 70
    Łódź Obywatelska 137
    Łódź Wólczańska 66
    Łódź Drewnowska 77
    Łódź Limanowskiego 166
    Łódź Krakowska 42
    Łódź Puszkina 80
    Łódź Zelwerowicza 48/50
    Łódź Kilińskiego 113
    Łódź Powszechna 15
    Łódź Sarnia 4
    Łódź Zakładowa 62
    Łódź Telefoniczna 40/42
    Łódź Jaracza 52
    Łódź Wierzbowa 18
    Łódź Starorudzka 14/16
    Łódź Łagiewnicka 54/56
    Łódź Senatorska 70
    Łódź Wojska Polskiego 121
    Łódź Grota Roweckiego 1
    Łódź Mackiewicza 5
    Łódź Widzewska 22
    Łódź Wigury 21
    Łódź Piotrkowska 270
    Zgierz Energetyków 9
    Zgierz Dąbrowskiego 6/8
    Aleksandrów Łódzki Piotrkowska 10-12
    Mielec Solskiego 1
    Mielec Wojska Polskiego 3
    Biała Podlaska Warszawska
    Białogard Bolesława Śmiałego, dz. nr 137/224
    Gdańsk Bydgoska 6
    Gdańsk Baczyńskiego 2
    Gdańsk Sucharskiego 12
    Gdańsk Polonusa 3
    Gdańsk Trakt Św. Wojciecha 29
    Gdańsk Jana Pawła II 50
    Gdańsk Grunwaldzka 195/197
    Kowale Kowale 37, dz. nr 183
    Gdańsk Narutowicza 11/12
    Gdańsk Jaśkowa Dolina 105
    Gdańsk Wita Stwosza 53
    Przejazdowo Główna 6
    Gdańsk Rzeczypospolitej 33
    Gdańsk Siennicka 10
    Gdańsk Dębowa 25
    Gdańsk Oliwska 21/23
    Gdańsk Kartuska 398
    Gdańsk Złota Karczma 26
    Gdańsk Odyseusza 2
    Gdynia Świętojańska 130
    Gdańsk Przywidzka 8
    Gdańsk Tysiąclecia 27
    Gdańsk Budowlanych 31
    Gdańsk Słowackiego 200
    Gdańsk Trakt Św. Wojciecha 253
    Gdynia Bohaterów Starówki Warszawskiej
    Gdańsk Przemyska 21
    Gdynia Pl. Konstytucji 2
    Gdynia Rolnicza 10
    Pruszcz Gdański Chopina 17
    Gdynia Kowieńska 4
    Gdynia Świętojańska 38
    Gdańsk Gdańska 21D
    Gdańsk Kartuska 424
    Gdańsk Leśna Góra 1
    Gdynia Malinowa 24
    Gdynia Al. Zwycięstwa 254
    Sopot Polna 1
    Brodnica Podgórna, dz. nr 905/6
    Inowrocław Świętokrzyska, dz. nr 11
    Żnin Mickiewicza 41
    Włocławek Gdańska 2-4
    Włocławek Toruńska 222
    Koronowo Wolności, dz. nr 1028/26
    Elbląg Piłsudskiego 19
    Gdańsk Polanki 131
    Gdańsk Kartuska 186
    Gdańsk Gościnna 15
    Gdańsk Sadowa 8
    Gdańsk Wały Jagiellońskie 36
    Gdańsk Cieszyńskiego 1
    Gdynia Sikorskiego 2
    Gdynia Sucharskiego 2
    Elbląg Mostowa 25
    Elbląg Wiejska 4
    Elbląg Saperów 20
    Elbląg Rawska 2-4
    Gdańsk Czyżewskiego 40
    Gdańsk Świętokrzyska 35
    Gdynia Żółkiewskiego, dz. nr 33/7
    Gdynia Korzenna 2
    Gdynia Nowowiczlińska 35
    Gdynia Chwarznieńska 136/138
    Gdynia Chwarznieńska, dz. nr 507/4
    Gdynia Ramułta 13
    Gdynia Pontonowa 18
    Sopot Al. Niepodległości 796
    Sopot 3 Maja 56
    Grudziądz Batorego 4
    Grudziądz Korczaka 6
    Grudziądz Dąbrówki 7
    Grudziądz Parkowa 53
    Koszalin Morska 18
    Koszalin Staszica 38
    Koszalin Racławicka 4
    Koszalin Gnieźnieńska 38
    Koszalin Młyńska 71
    Koszalin Broniewskiego 2A
    Słupsk Przemysłowa 100
    Słupsk Poniatowskiego 27
    Słupsk Banacha 6
    Słupsk Romera 1
    Kobylnica Prof. Poznańskiego 1
    Sopot Kujawska 50/52
    Stargard Szczeciński Nasienna 6
    Stargard Szczeciński I Brygady 35
    Lubicz Górny Piaskowa 23
    Tuchola Świecka, dz. nr 2245/3-4, 2247
    Stargard Szczeciński Pogodna 8
    Stargard Szczeciński Struga 21-29
    Włocławek Szpitalna 30
    Włocławek Zbiegniewska 1
    Włocławek Łęgska 16
    Gdynia Piaskowa 5
    Malbork Głowackiego 115
    Żukowo Armii Krajowej 1
    Kościerzyna Przemysłowa 3
    Tczew Kard. S. Wyszyńskiego 6
    Golub-Dobrzyń Nowa 15
    Gliwice Gwiazdy Polarnej 50-54
    Gliwice ONZ, dz. nr 659
    Gliwice Piwna 2a
    Gliwice Poniatowskiego 3
    Gliwice Stabinka 9
    Gliwice Żwirki i Wigury 64
    Gliwice Pszczyńska 306
    Zabrze Chełmońskiego 25
    Zabrze Wolności 246
    Zabrze Wolności 149
    Zabrze Klonowa 7
    Zabrze Wolności 446
    Ruda Śląska Ks. Józefa Niedzieli 51b
    Ruda Śląska Tunkla 112
    Ruda Śląska Gołębia 5
    Gliwice Jana Pawła II 5
    Bytom Samotna 5
    Bytom Popiełuszki 4
    Bytom Orzegowska 21
    Bytom Wyzwolenia 85
    Bytom Koziołka 3
    Bytom Szymały 77
    Katowice Dąbrówki 13
    Katowice Mickiewicza 2
    Katowice Mikołowska 19A
    Katowice Mikołowska 72A
    Katowice Reymonta 24
    Katowice Korfantego 141
    Katowice Korfantego 105
    Katowice Mieroszewskiego 2
    Katowice Roździeńskiego 97
    Katowice Strzelców Bytomskich 21
    Katowice Bednorza, dz. nr 1194/37
    Katowice Szopienicka 58
    Katowice Kosmiczna 21
    Katowice Mysłowicka 13
    Katowice Al. Górnośląska 57
    Katowice Bocheńskiego 125
    Katowice Wincentego Pola 65
    Katowice Rolna 43b
    Katowice Jankego 16
    Katowice Medyków 12
    Katowice Jankego 116
    Katowice Tysiąclecia 39
    Katowice Bracka 16
    Chorzów 11 Listopada 45
    Chorzów Faski 4-4a
    Chorzów Urbanowicza 2
    Chorzów Wolskiego 12-16
    Chorzów Franciszkańska 1
    Chorzów Wrocławska 2
    Katowice Panewnicka 463
    Katowice Obroki 77
    Katowice Ks. Mjr. K.Woźniaka 24
    Sosnowiec Ostrogórska
    Kraków Szlak 44
    Kraków Grottgera 1
    Kraków Krupnicza 44
    Kraków Pl. Szczepański 5
    Kraków Reymonta 11
    Kraków Królewska 82
    Kraków Modrzejewskiej 14a
    Kraków Racławicka 56
    Kraków Pachońskiego 8
    Kraków Lea 160
    Kraków Prądnicka 58
    Kraków 29-go Listopada 130
    Kraków Łukasiewicza 3
    Kraków Bosacka 11
    Kraków Kielecka 2
    Kraków Chałupnika 14
    Kraków Dobrego Pasterza 122a
    Kraków Skarżyńskiego 5
    Kraków Al. Jana Pawła II 78
    Kraków Powstańców 50
    Kraków Obrońców Krzyża 1
    Kraków Os. Urocze 1
    Kraków Os. Spółdzielcze 8
    Kraków Os. Stalowe 7
    Kraków Łowińskiego 15
    Kraków Wzgórza Krzesławickie 1a
    Kraków Osiedle na Skarpie 66
    Kraków Stoczniowców 3
    Kraków Przewóz 34
    Kraków Kotlarska 18
    Kraków Krakowska 26
    Kraków Grzegórzecka 19
    Kraków Zamoyskiego 2
    Kraków Klimeckiego 24
    Kraków Spółdzielców 5
    Kraków Aleksandry 1
    Kraków Malborska 65
    Kraków Kardynała Wyszyńskiego 6
    Kraków Podedworze 16
    Kraków Bujaka 15
    Kraków Rzemieślnicza 1
    Kraków Zakopiańska 91
    Kraków Zakopiańska 167
    Kraków Zawiła 56
    Kraków Conrada 65
    Kraków Lindego 1
    Kraków Malczewskiego 45
    Kraków Zelwerowicza 7
    Kraków Os. Złotej Jesieni 1
    Kraków Pl. Mariacki 1
    Będzin Kopernika 2
    Będzin 35-Lecia PRL 2-8
    Będzin Rewolucjonistów 7
    Dąbrowa Górnicza Legionów Polskich 123
    Dąbrowa Górnicza Limanowskiego 59
    Dąbrowa Górnicza Konopnickiej 36
    Dąbrowa Górnicza Piłsudskiego 20
    Dąbrowa Górnicza Cedlera 26
    Dąbrowa Górnicza Wojska Polskiego 58
    Dąbrowa Górnicza Tysiąclecia 35
    Sosnowiec Grottgera 10
    Sosnowiec Al. Mireckiego 42
    Sosnowiec Rzeźnicza 12
    Sosnowiec Mieroszewskich 104
    Sosnowiec Kosynierów 34
    Sosnowiec Bohaterów Monte Cassino 30
    Sosnowiec Jedności 10
    Dąbrowa Górnicza Puszkina 41
    Dąbrowa Górnicza Piłsudskiego 92
    Tychy Niepodległości 57-75
    Tychy Al. Bielska 100
    Tychy Tischnera 50
    Tychy Barona 30
    Tychy Asnyka 6
    Tychy Cielmicka 49
    Głogów Końcowa
    Gniezno Os. Orła Białego 12
    Gniezno Rzepichy, dz. nr 11/16
    Gorzów Wlkp. Sikorskiego 8-9
    Gorzów Wlkp. Stanisławskiego 2
    Gorzów Wlkp. Czereśniowa 6
    Gorzów Wlkp. Górczyńska 23
    Jelenia Góra Al. Jana Pawła II 33
    Jelenia Góra Wzgórze Kościuszki 6
    Piechowice Jeleniogórska 7
    Kalisz Piskorzewie 1
    Kalisz Górnośląska 64
    Koło Przesmyk 1
    Konin Al. 1-go Maja 13
    Lubin 1-go Maja 17
    Legnica Marynarska 31
    Legnica Zielona 5/6
    Legnica Ścinawska 1
    Legnica Mazowiecka 3
    Leszno Kąkolewska 1
    Leszno Lipowa 6
    Nowa Sól Zaułek 1-5
    Oława Nowy Otok 1
    Jelcz-Laskowice Oławska 44
    Oleśnica Armii Krajowej 1
    Ostrów Wlkp. Wrocławska 93
    Piła Matwiejewa 11c
    Piła Kusocińskiego 6-8
    Piła Śniadeckich 3
    Polkowice Kasztanowa 29
    Poznań Kozia 21
    Poznań Piaskowa 8
    Poznań Taczaka 6
    Poznań Solna 13
    Poznań Poznańska 53
    Poznań Głogowska 14
    Poznań Niecała 16
    Poznań Jackowskiego 17
    Poznań Żeromskiego 2-6
    Poznań Bułgarska 63/65
    Poznań Bukowska 352
    Poznań Junacka 11-21
    Poznań Mrągowska 4
    Poznań Górecka 23
    Poznań Szczanieckiej 7
    Poznań Robocza 4A
    Poznań Rolna 48-52
    Poznań Górna Wilda 93
    Poznań 28 Czerwca 346
    Poznań Leszczyńska 60
    Poznań Głuszyna 26
    Poznań Łęgowskiego 3-5
    Poznań Strzeszyńska 37
    Poznań Opieńskiego 1
    Poznań Os. Śmiałego 1
    Poznań Folwarczna 31B
    Poznań Os. Rusa 1/2
    Poznań Obodrzycka 61
    Poznań Os. Bohaterów II Wojny Światowej 88
    Poznań Katowicka 11C
    Poznań Romana Maya 1
    Poznań Os. Piastowskie 27
    Poznań Koronkarska 7/11
    Poznań Warszawska 181
    Koziegłowy Piaskowa 5
    Poznań Serbska 7
    Poznań Naramowicka 211
    Poznań Lechicka 101
    Poznań Dożynkowa 9e
    Swarzędz Boczna 4
    Przeźmierowo Rolna 6
    Luboń Armii Poznań 49
    Tarnowo Podgórne Poznańska, dz. nr 1317
    Czerwonak Gdyńska 197
    Puszczykowo Kraszewskiego 11
    Plewiska Grunwaldzka 599
    Kostrzyn Wrzesińska 3
    Gądki Zbożowa 1
    Stęszew Mosińska 8
    Środa Wlkp. Prądzyńskiego 16
    Wałbrzych Długa 2
    Wałbrzych Parkowa 16
    Wałbrzych Daszyńskiego 11
    Wrocław Św. Mikołaja 72 0
    Wrocław Pl. Jana Pawła II 1
    Wrocław Nożownicza 48
    Wrocław Krasińskiego 29
    Wrocław Piłsudskiego 49/57
    Wrocław Piłsudskiego 13
    Wrocław Szybka 2-10
    Wrocław Nowowiejska 96
    Wrocław Ks. Brzóski 1
    Wrocław Matejki 6
    Wrocław Brodzka 10e
    Wrocław Kruszcowa 34a
    Wrocław Trzmielowicka 60
    Wrocław Legnicka 45
    Wrocław Modra 35
    Wrocław Horbaczewskiego 20
    Wrocław Bystrzycka 89
    Wrocław Metalowców 29a
    Wrocław Strzegomska 46-56
    Wrocław Mińska 38
    Wrocław Majakowskiego 30-40
    Wrocław Jerzmanowska 4B
    Wrocław Gajowicka 95
    Wrocław Ostrowskiego 7-9
    Wrocław Gajowicka 130
    Wrocław Komandorska 118-120
    Wrocław Krakowska 64
    Wrocław Weigla 12
    Wrocław Kamienna 145
    Wrocław Bardzka 2/4
    Wrocław Opolska 178-182
    Wrocław Karkonoska 45
    Bielany Wrocławskie Tyniecka 4
    Wrocław Henryka Brodatego 4
    Wrocław Żmigrodzka 244
    Wrocław Bałtycka 15
    Wrocław Długosza 49
    Wrocław Kasprowicza 26
    Wrocław Żeromskiego 69/71
    Wrocław Masztowa 13
    Wrocław Krzywoustego 334
    Wrocław Tatarakowa
    Zielona Góra Przemysłowa 6
    Gdańsk Norblina 25
    Gdynia Demptowska 46
    Kartuzy Ceynowy 7
    Koszalin Słupska 14
    Lębork Spokojna, dz. nr 148
    Malbork Piaskowa 5
    Malbork Kotarbińskiego 8
    Starogard Gdański Tczewska, dz. nr 9
    Węgorzynko dz. nr 35/2
    Giżycko 1-go Maja 28
    Gryfino Iwaszkiewicza, dz. nr 18/7
    Iława Wojska Polskiego 23
    Chwaszczyno Rewerenda 6
    Lębork Traugutta, dz. nr 128/4
    Lębork Kaszubska 30
    Mrągowo Spacerowa 2
    Rypin 3-go Maja 2
    Starogard Gdański Traugutta 56
    Starogard Gdański Pomorska 26
    Świecie Ks. Kar. S. Wyszyńskiego 15
    Świnoujście Chrobrego 33
    Świnoujście Gdańska 20
    Szczecin Szybowcowa 28
    Tczew 30-go Stycznia 32
    Pelplin Mickiewicza 21

  7. Luboń Armii Poznań 49 , łoooo – po 2giej stronie ulicy

  8. w Będzinie tylko 3 nadajniki?? to zaś do łagiszy (dzielnica Będzina) nie dojdzie porządny zasięg tym razem 2G ;(

  9. Znakomity artykuł
    Wysle go znajomym. Czekam i więcej wiadomosc Pozdrawiam!

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.