BlogPlay.eu



Mobilne Mikołajki tylko w Play

12.05.2008 16:42:53 · Opublikowano w inne, konkurs, PLAY news
Operator Play przy współpracy z FM Solutions zorganizował konkurs dla swoich abonentów, w którym główną nagrodą jest SEAT IBIZA oraz 100 płyt DVD z filmem WALL-E. W celu wzięcia udziału w konkursie Mobilne Mikołajki należy wysłać SMS rejestracyjny o treści AUTO pod numer 71830 (koszt SMS 1,22 zł z VAT). Zadaniem uczestnika jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na trzy pytania w czasie nie przekraczającym 120 sekund. Tematyka pytań dotyczy bajek i kreskówek, przysłów, wiedzy ogólnej oraz zagadnień związanych z filmem WALL-E. Konkurs trwa do 13.12.2008 r. Źródło: komunikat prasowy Play, blog Tako rzecze rzecznik Nasz komentarz: Dawno nie było konkursu z tak ciekawą i atrakcyjną nagrodą więc wydaje mi się, że warto spróbować i sprawić sobie przyjemność w postaci nowe samochodu pod choinkę :)
Źródło:

9 komentarze dla wpisu “Mobilne Mikołajki tylko w Play”

 1. Albo większe rachunki 😛 Te wszystkie konkursy są do d… Nie wiem po co o nich pisać.

 2. czemu są do dupy? rozwiń mysl ASP!

 3. są do d… bo trzeba wysłać koło 4 smsów czyli 5 zł 😉 a samochodu i tak sie nie wygra 😛
  szkoda kasy 😛
  ale Play też chce trochę zarobić 🙂

 4. dodam, ze dzieki takiemu jednemu SMSowi nasz numer wpada na liste spamu smsowego ;]

 5. dodam że w play abo za te smsy w tym konkursie nie znika kasa z co miesięcznego pakietu złotówek a bije na licznik kwoty poza abonamentem!!! istne oszustwo!!!!!

 6. @pawwlikk__ – haha ;] ZAWSZE usługi Premium Rate są liczone poza abonamentem :] Straszne, ze masz abo, nie wiesz tak podstawowych rzeczy, oskarżasz kogoś o oszustwo i publicznie obnosisz się ze swoim brakiem wiedzy :]

 7. A ja wziąłem udział w konkursie. Mój czas to 117 sekund z kawałkiem. Ale chyba nic nie wygrałem, znowu…

 8. powiem Tobie że nie wszystkie, te serwowane przez Play wchodzą w kapitał złotówek tych z abonamentu, tu też myslałem że tak będzie ale zonk… Na plakacie widać wyraźnie tylko w play, play, loga itp. tak samo wygląda jak na stronie http://www.playmobile.pl tak że kto tu jest nieuczciwy!!!!!?????????

 9. Bartholomew napisał:

  117 sekund? Tam czas liczony jest chyba co do setnych 😀 Przy tym jest to gra w zasadzie losowa, bo skąd wiesz w jaki sposób zostaniesz obsłużony przez SMSC?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.