BlogPlay.euPlay Online idealny prezent na Święta

11.14.2008 17:46:05 · Opublikowano w inne, PLAY news, Play Online
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia PLAY przygotował specjalną świąteczną ofertę cieszącej się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, najbardziej konkurencyjnej oferty mobilnego Internetu na rynku - PLAY ONLINE. Dnia 17.11.2008 Operator Play wprowadza ofertę świąteczną na Internet mobilny Play Online. Z usługi Play Online można obecnie korzystać już w ponad stu miastach na terenie kraju. Play Online na Święta to abonament za 1 zł nawet przez 6 miesięcy, umowy na 18 miesięcy, modemy Huawei E 160 i E220 od 1 zł, opłata aktywacyjna w wysokości 9 zł oraz możliwość testowania w ramach promocji Sprawdź i Kup. W ofercie biznesowej dla klientów z limitem 10 GB usługa NON-STOP przywracająca miesięczny limit dostępna będzie za 1 zł 3 razy do końca trwania promocji. Równocześnie operator prowadzi sprzedaż standardowej oferty Play Online z umowami na 12 miesięcy. Jedynie dotychczasowa oferta Play Online dla obecnych Abonentów z umową na 12 miesięcy zostanie wycofana ze sprzedaży. eny modemów w Play Online i Play Online na Święta Źródło: Komunikat prasowy Play Nasz komentarz: Hmmm niby darmowe 2 miesiące czy też 6 ale nie widać tutaj 10 GB dla obecnych klientów sieci Play czyli jednak gorsza oferta. Jednym słowem. Do salonów i kupować żeby zdążyć przed poniedziałkiem.
Źródło:

12 komentarze dla wpisu “Play Online idealny prezent na Święta”

 1. KICHA! Tak jak w komentarzu redakcyjnym – pogorszenie dotychczasow warunkow dla abonentow – bylo 10 GB za 45 zl przez 12 miesiecy, jest 10 GB (? – najprawdopodobniej, tak sadze przynajmniej, jakby dali 5 GB to by w ogole bylo zalosnie) przez 18 miesiecy, pierwsze 1 zl, kolejne _80_. Ergo – drozej. Tansza aktywacja, ale to nie zmienia reszty kalkulacji.

 2. annubis17 napisał:

  ddluk, ucieło c w “eny modemów w Play Online i Play Online na Święta” taki mały komentarzyk;)

 3. oferta świąteczna w podsumowaniu:
  modem e870-99 zł
  aktywacja -9zł
  koszt abo 10Gb -12*80zł+6zł=966
  łączny koszt -1074zł
  miesięcznie zatem wychodzi 59,66

  oferta stara dla abonentów
  modem e870 -169zł
  aktywacja -9zł
  koszt abo 10Gb -12*45zł=540
  łączny koszt -718 zł
  miesięcznie zatem wychodzi 59,83

  podsumowując ceny miesięczne abonamentu pozostają niezmienne tylko wydłuża sie abo z 12 do 18 miesięcy

 4. malachowsky napisał:

  Prawidłowo – oferta świąteczna to 89,5 zł miesięcznie i do tego na 18 miesięcy.

 5. malachowsky napisał:

  pomyłka 😉 bundy ma racje, nie uwzględniłem bonusu..

 6. kemp_krokus napisał:

  Cóż już się przyzwyczailiśmy że play najpierw wprowadza dobrą ofertę potem gorszą. Cóż czekamy na kolejny krok w playonline na kartę :/

 7. Szkoda ze olali dotychczasowych abonentów. Mam tu na myśli abo za 45 zeta z 10 GB limitem i umowa na 12 m-cy. Chyba wrócę do neo. Gdyby nie ten “chwyt” to byłaby niezła alternatywa dla neo i kablówek jeśli ktoś nie ściąga filmów i muzyki. Szkoda ze Play zrobił krok do tyłu w stosunku do stałych klientów.

 8. A co tam robi E169 dwa razy? w różnych cenach?

 9. Tylko nie neostrada!!! wcześniej miałem tam neta i nie byłem zadowolony, głownie przez ceny. Teraz w playu mniej płacę i mam większą swobodę.
  A co do oferty…cóż, jak ktoś kupił wcześniej to ma pecha 🙂

 10. Miałam wziąć Play Online,ale teraz nie skorzystam!!!

 11. @bundy: obliczenia sie zgadzaja, ale… zauwaz, ze skoro pierwotna umowa jest o 6 miesiecy krotsza, to mozna by bylo przedluzyc ja po pierwszych 12tu miesiacach na – JAK SADZE – dotychczasowych warunkach (choc pewnie bez modemu, jesli wierzyc temu, co stoi na stronie Play). Poza tym kwota zobowiazania calkowitego jest o 356 zl wyzsza. Skadinad – czy przypadkiem wczesniej nie mozna bylo wziac E870 taniej, niz 169 zl ?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.