BlogPlay.euPlay wystartował z reklamą porównawczą

11.06.2008 15:21:08 · Opublikowano w inne, PLAY news, reklama
Operator telekomunikacyjny Play rozpoczął porównawczą kampanię reklamową. Zestawia w niej taryfy trzech swoich głównych konkurentów: sieci Era, Orange i Plus.
Reklama porównawcza nie jest w Polsce zabroniona. Zestawiliśmy oficjalne ceny publikowane na stronach internetowych operatorów komórkowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że możemy zostać oskarżeni o nieetyczne działanie. Jednak naszym zdaniem działamy zgodnie z prawem – mówi Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play.
A oto jak wygląda kampania w TV: Porównanie Play do Ery [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=B1-UIQyNiHE[/youtube] Porównanie Play do Orange [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qUCYDG6XIOo[/youtube] Porównanie Play do Plusa [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l4oe8CnNqMM[/youtube] Źródło: Press.pl, własne
Źródło:

52 komentarze dla wpisu “Play wystartował z reklamą porównawczą”

  1. heh – w sumie to dzięki tej reklamie ludzie sobie posprawdzali ile płaca za minutę bo tak to pewnie wiele z nich nie wiedziało dokładnie i by się na tą pseudo-reklamę Playa nabrali 😛

  2. hehe dobrze ze Polacy to nie jest latwowierny narod i latwo sie nie dadza nabrac 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.