BlogPlay.euTania transmisja danych w roamingu

11.05.2008 21:56:21 · Opublikowano w inne, PLAY news, promocja, regulamin przez Damian Dzierżak

Od dnia 3 listopada obowiązuje oferta promocyjna “Tania transmisja danych w roamingu”:

1. Oferta Promocyjna jest przeznaczona dla Abonentów, Abonentów Play Mix, Abonentów Nowy Mix w Play, Abonentów Mix, oraz Użytkowników Sieci Telekomunikacyjnej P4.

2. W okresie od dnia 3 listopada 2008 r. do odwołania koszt przesyłania danych inicjowany przez Abonenta, Abonenta Play Mix, Abonenta Nowy Mix w Play, Abonenta Mix lub Użytkownika w roamingu międzynarodowym z sieci telekomunikacyjnych wymienionych w pkt. 3 poniżej wynosi 0,05 zł brutto za każde rozpoczęte 10 kB ściągniętych lub wysłanych danych.

Więcej w regulaminie oferty promocyjnej: Regulamin oferty promocyjnej tania transmisja danych w Roamingu

P.S.

Yes, we can change the world.

Be Sociable, Share!
Źródło:

9 komentarze dla wpisu “Tania transmisja danych w roamingu”

 1. annubis17 napisał:

  Transmisja danych w roamingu w cenie transmisji w kraju… PLAYU zrób coś z tymi piekielnymi cenami za internet w kraju!!!

 2. nie wiem ale chyba plus nie liczy sobie wiecej za transmisje danych w kraju niz zagraniczni operatorzy u siebie… wiec czemu taka cena w polsce?chociaz w nowych planach spadła i to dużo z 5zł na 1,2zł za 1mb…

 3. Dużo zależy od umowy roaminowej. Nie zawsze jest tak że można wynegocjować niskie stawki za pakiety w innych sieciach.

 4. Ciągle tylko mix-karta-mix-karta. Niech ktoś jeszcze powie, że nic się tam nie dzieje. Play chyba chce mnie zmusić do porzucenia mojej pięćdziesiątki. 😛 Od ponad roku nic nie drgnęło, a cena za neta to normalnie powinna byś uznana z urzędu za przestępstwo. ;P

 5. Roggi- dla Ciebie ta promocja tez jest 😛 Napisane, ze dla “Abonentów” 😛 Jakby nie było- wlasnie nim jestes, skoro masz Abo50 (co z tego, ze stary? ;))

 6. Darth_Damien napisał:

  Ale wiadomość chyba dotyczy nowej reklamy, a nie cen transmisji danych. Moim zdaniem reklama jest jak najbardziej trafiona. Skoro święta trójca może między sobą tworzyć jakieś tajne pakty droższych połączeń do Play, to dlaczego Play nie miałby nie wykorzystać faktu, że do innych jest taniej? To nie jest chwyt marketingowy, tylko prawda. Play wykorzystał tylko na swoją korzyść informacje, które są ogólnie dostępne. Nie widzę tu żadnego nieetycznego działania, a już na pewno nie złamania prawa 🙂

  PS:
  Brawo Play za naprawdę trafioną ofertę. 2 mln klientów już wkrótce 🙂

 7. Darth_Damien napisał:

  A sory. Mój błąd. Ta wiadomość dotyczy transmisji danych 😉

 8. buu, brak hiszpanii…

 9. Wkrótce UE ma namieszać w cenach więc może wtedy czeka nas jakaś wielka rewolucja. Jak na razie dobre i to.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.