BlogPlay.eu

30 minut dogadania

11.03.2008 16:45:58 · Opublikowano w doładowanie, oferta, PLAY news, pre-paid, regulamin
Od dnia 03.11.2008 do dnia 16.11.2008 każde doładowanie o wartości 50 zł dokonane za pomocą witryny www.doladowania.playmobile.pl premiowane będzie pakietem 30 minut, który będzie można wykorzystać na krajowe połączenia głosowe i wideo do abonentów i użytkowników Sieci Telekomunikacyjnej P4 oraz na połączenia krajowe na numery stacjonarne. Promocja dotyczy Abonentów Mix (Oferta Mix w Play) oraz Użytkowników Oferty Nowy Play na Kartę. Więcej szczegółów w regulaminie promocji: Regulamin oferty promocyjnej 30 minut dogadania
Źródło:

17 komentarze dla wpisu “30 minut dogadania”

 1. Fajne, szkoda, że nie za normalne doładowania i że tylko do Play 🙁

 2. A stara karta?

 3. nie dosc ze w starej ofercie macie +20 extra, to ciagle malo i chcecie wiecej.. zmien sobie taryfe na nowego play’a, to dostaniesz 30 minut extra.

 4. Powaliła mnie reklama – Z Playa do Plusa taniej niż z Plusa do Plusa xDDD

 5. A stare abo jak stało tak stoi od ponad roku. A ja bym tylko chciał głupi pakiet na neta.

 6. No nie! Gdyby nie to, że właśnie przechodzę do abo do One Play to bym sobie doładował i dostał 30 minut:( Pocieszam się faktem, że w abonamencie fajniejszy telefonik sobie załatwię.

 7. wiecie co by się przydało w Play?
  Samsung F110,
  telefon dla sportowców, bo mało jest takich…

 8. taki telefon to sobie kup na wolnym rynku, bo oferty abo u operatorow beda zawsze kierowane do procentowo najwiekszej grupy odbiorcow ;]

 9. annubis17 napisał:

  Oczywiście mnie wszelkie promocje na razie omijają szerokim łukiem

 10. Doladowalem swoja play karte ostatnio 150 + bonus 150 wiec mnie nie rusza ta promocja 😉

 11. EJ JAK SPRAWDZIĆ ILE MAM MINUT W PAKIECIE JESZCZE ???

  jaki kod?

  smsy to *109# a minuty?
  nie chodzi mi o ten *102# bo to jest zbieraj minuty a nie pakiet.

 12. Friendly_X napisał:

  huurrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaa :)))

 13. A mi się nawet udało:) Ja wolę smsować więc załatwiłem sobie tą promocję z 200minut miesięcznie przez rok. Gdyby nie to, to pewnie bym sobie teraz więcej doładował żeby mieś na zapas:)

 14. hmmm a jak to jest kochani 😀 w Nowym play na karte niemożna uaktywnić tego pakietu 30 minut za 9 zł do wszystkich??

 15. Dziś czwarty operator komórkowy uruchomił nowa wersję portalu mobilnego wap.playmobile.pl.

  “Miło mi przekazać Wam informację, że dziś nad ranem uruchomiliśmy nowa wersję portalu mobilnego wap.playmobile.pl. Portal zmienił swoją kolorystykę, ikonografie, organizacje, strukturę (na stale swoje miejsce w głównym menu znalazł Play24), zostały wprowadzone nowe funkcjonalności pomagające w personalizacji portalu. Zakładka Internet jest ukłonem w stronę tych, którzy telefonu używają do serfowania po Internecie. Teraz mogą mieć listę ulubionych stron internetowych na Playnecie – napisał Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play, na swoim blogu internetowym.

  telix.pl

 16. ano uruchomił ale kto się skusi za 5gr/10kb jest chętny?? 😛 haha

 17. Muszę napisać do PLAYa, bo mi nadal nie działa PLAYNET, wyskakuje, że jest to tylko dla klientów playa, wcześniej odpisali mi, że trwają jakieś prace, teraz najwyraźniej się już skończyły, a nadal nie działa ;/

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.