BlogPlay.eu14.52 OnePlay nadchodzi

10.30.2008 15:53:19 · Opublikowano w cenniki, inne, komunikat, PLAY news
Nowe taryfy One Play: Oferta bardziej niż prosta. W ramach stałego abonamentu:
 • dzwonisz i odbierasz połączenia
 • wykonujesz i odbierasz połączenia wideo
 • wysyłasz SMS-y i MMS-y
do wszystkich sieci :) A na dodatek,w promocji Prezent na święta otrzymujesz pakiet 500 minut do sieci Play i na numery stacjonarne co miesiąc, przez 6 miesięcy. Razem 3000 minut :) Szczegóły abonamentów: OnePlay 25 Kwota abonamentu 25zł 51 min wymienne na 250 sms do PLAY lub 125 do wszystkich stawka 49gr poza abonamentem OnePlay 45 Kwota abonamentu 45zł 100 min wymienne na 450 sms do PLAY lub 225 do wszystkich stawka 45gr poza abonamentem OnePlay 65 Kwota abonamentu 65zł 166 min wymienne na 650 sms do PLAY lub 325 do wszystkich stawka 39gr poza abonamentem OnePlay 95 Kwota abonamentu 95zł 243 min wymienne na 950 sms do PLAY lub 475 do wszystkich stawka 39gr poza abonamentem OnePlay 145 Kwota abonamentu 145zł 371 min wymienne na 1450 sms do PLAY lub 725 do wszystkich stawka 39gr poza abonamentem Szczegółowa ulotka: Z komunikatu prasowego: Kolejność rozliczania usług w ofercie One Play jest następująca:
 • Minuty przyznane w ramach usługi Zbieraj Minuty,
 • Minuty przyznane w ramach promocji Prezent na Święta (500 min do Play i na stacjonarne),
 • Minuty, wiadomości SMS, MMS przyznane w ramach Abonamentu,
 • Jednostki Rozliczeniowe poza Abonamentem, zgodnie z cenami określonymi w Cenniku Oferty One Play.
Specjalnie na Święta klient otrzyma Pakiet 500 minut do wykorzystania na połączenia do sieci Play i na numery stacjonarne, przyznawany co miesiąc przez 6 pełnych Okresów Rozliczeniowych (w sumie 3 000 minut) Promocja dotyczy również procesu MNP. W "One Play z moim numerem" przenosząc swój numer od innego operatora do sieci Play i podpisując Umowę w ramach Oferty One Play klient otrzyma rabat 50% na Abonament przez 6 pełnych Okresów Rozliczeniowych. Dodatkowym Prezentem na Święta będzie pakiet 500 minut do Play i na stacjonarne przyznawany przez 6 pełnych Okresów Rozliczeniowych (razem 3 000 minut). Dla wszystkich, którzy zdecydują się na skorzystanie z nowej Oferty One Play czekają również : Pakiet Internet 5 MB za jedyne 5 zł odnawiany co miesiąc oraz usługa Zbieraj Minuty, w której Abonent otrzymuje 1 minutę na połączenia do wszystkich sieci krajowych za 2 pełne minuty odebranego połączenia spoza sieci Play. Opłata miesięczna wynosi 5 PLN i jest doliczana do faktury. Kupując w eShopie ofertę One Play z abonamentem 25, 45 & 65 PLN Klient otrzyma rabat na abonament – 25 % przez 9 pełnych Okresów Rozliczeniowych. Dodatkowo na Abonenta czeka Prezent na  Święta  w postaci pakietu 500 minut do Play i na stacjonarne przez 6 pełnych Okresów Rozliczeniowych (razem 3 000 minut). Dwa nowoczesne multimedialne telefony Sony Ericsson C702 oraz Nokia 6500 Slide zaczynając od taryfy One Play 45 będą dostępne za symboliczną złotówkę.
Źródło:

58 komentarze dla wpisu “14.52 OnePlay nadchodzi”

 1. Ludzie czym Wy się podniecacie. Play musiał zrezygnować z dotychczasowej oferty bo była ona “słaba” One Play to też nie powala na kolana w porównaniu z ofertami innych sieci. Znając życie znowu niewykorzystane minuty będą przepadały. Generalnie jak ktoś dużo rozmawiał to nic nie pobije starej oferty za 100 lub 150 zeta.

 2. dobra to ja zadam pewne pytanie. Skonczy mi sie umowa (stara 100) i co dalej? Bede mogl zatrzymac moj abonament? Jesli bede chcial to zorbic to dostane jakikolwiek teleofon? Chyba place sporo wiec jakis mi sie nalezy. Czy beda chcieli mnie zmusic do przejscia na nowe taryfy nie dajac nic? A jesli dostane jednak to po jakich warunkach? Indywidualnie czy wg jakiegos cennika? Wie ktos cos na ten temat? :>

 3. Wciąż czekam na czasy, gdy płacąc za abonament te 120zł miesięcznie dostanę 700minut do wszystkich sieci i brak limitu na eski oraz fajny telefon za 1zł. To nie moja fantazja. Tak jest w UK.

 4. @Ziomek

  Niestety my nie w UK ani w US gdzie przykładowo w abo za 90 dolców dostajesz darmowe rozmowy do danego kraju za free (przykładowo do PL na stacjonarki i komórki)

  Niestety u nas polska hehe 🙂

  Pozdro

 5. Może niedługo dojdziemy do takiego poziomu co w us. Na razie cieszmy się z takich promocji jak ta bo takich na rynku jest niewiele. Widać, że PLAY wyciąga wnioski ze swoich działań. Mam nadzieję, że to stały trend:)

 6. Friendly_X napisał:

  @ wujek – Play juz wiele razy pokazal, ze reaguje na opinie klientow. To jeszcze za maly operator na to, zeby miec klientow w d… 😉 Ale mysle, ze to sie nie zmieni nawet, jak beda mieli 5 mln klientow 🙂

 7. wujek play zapomina jeszcze nad jakoscia ofeerrty bo to ze sobie porowna podst oferty do swojej za 65 zl czy cos w tych okolicach …wogle mysleli ze ludzie nie wiedza ze jest cos takeigo jak taniej w sieci …smieszne :>

 8. wlasnie co to za oferta jak ja w ornge mam do swojej sieci za 20 gr …

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.