BlogPlay.euSzaleństwo nagród w Play

10.27.2008 20:05:54 · Opublikowano w inne, komunikat, konkurs, PLAY news
Od 27.10.2008 Operator Play uruchamia konkurs SMS „Szaleństwo nagród w Play”. Konkurs przeznaczony jest dla obecnych i nowych użytkowników Play na Kartę i Nowy Play na Kartę i potrwa od 27.10.2008 do 20.12.2008. Konkurs podzielony jest na etapy dzienne ( od 27.10 – 15.12), w których codziennie można wygrać telefon Nokia 3120 Classic oraz etap finałowy (od 16.12 – 20.12), w którym można wygrać – deskę snowboardową Play, telefony Nokia 3120 Classic oraz 10 000 zł. W sumie do wygrania: 100 telefonów Nokia 3120 Classic 10 desek snowboardowych Play 10 000 zł Aby wziąć udział w konkursie należy doładować konto dowolną kwotą w czasie trwania konkursu oraz wysłać SMS-a zgłoszeniowego o treści PLAY na numer 7171. W etapie dziennym Użytkownik otrzymuje proste zagadki, na które powinien odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie od momentu jej otrzymania. W finale mogą wziąć udział uczestnicy etapów dziennych, którzy przez cały czas trwania konkursu zachowali ważność połączeń wychodzących. Po zgłoszeniu udziału w finale użytkownik otrzymuje SMS-em hasło, które musi odgadnąć w czasie najbardziej zbliżonym 45 sek. od momentu jego otrzymania. Więcej informacji na stronie www.playmobile.pl Źródło: komunikat prasowy Play Nasz komentarz: Szczerze to nie wiem co napisać :) Wróciłem dopiero do domu więc komentarz pozostawiam Wam drodzy czytelnicy.
Źródło:

12 komentarze dla wpisu “Szaleństwo nagród w Play”

 1. lipa 😛 przemieszana z akacją 😀

 2. jakis badziew…
  takich konkursów są setki, więc nie wiem dlaczego akurat zdecydowałeś się na opisanie tego…

 3. Dlatego, że konkurs pojawił się jaki komunikat prasowy sieci Play.

 4. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy wiadomo coś więcej na temat iPhone’a w Playu, o którym w sierpniu pisano na tym blogu, że będzie dostępny jesienią?

 5. aha, to nie zmienia faktu, ze ten konkurs to badziew, jest dużo więcej konkursów co mają atrakcyjniejsze nagrody ;]

 6. a ktoś jeszcze się nabiera na te “konkursy” premium?? hehe

 7. @ Psi – iphona w play nie bedzie.. Moze na wiosne, moze latem.. a moze na jesien – przyszlego roku 🙂

 8. i dobrze jak ktoś chce iphone niech idzie do ery albo orange 😀 hihi

 9. jak dla mnie komuś w Play odbija – kompletny bezsens – natomiast mam pytanie – dostaję czasem z Play sms – coś w rodzaju wyślij na numer sms (płatny oczywiście) a wygrasz coś tam (kiedyś nawet bezczelnie napisali że kazdy wygrywa) – jest podana nawet strona (play) – ale na stronie nic a nic nie wyjaśniają?

  o co chodzi?

 10. hej ddluk jak nie wiesz co napisać jako komentarz do newsa to go nie pisz bo tekst w stylu “nie wiem/nie chce mi się” są żałosne.

 11. Ja pewnie wezme udział tak jak w szczęśliwych piątkach , w którym wygrałem k530i i wyścigu zbrojeń – pendrive Play 😀

 12. Dla mnie także piątek okazał się być szczęśliwym dniem. Żona bardzo zadowolona SE z k530i. Bilety /podwójna wejściówka/ na Sensation White od Play też były świetną sprawą. Zobaczymy jak pójdzie udział w tym konkursie.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.